CasinoIn

Age Limit
CasinoIn
CasinoIn is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

Сопственост и управуван од Reinvent NV, Casinoin е квалитетна локација за онлајн игри која може да се пофали со возбудлив дел за игри. Основано во 2015 година, казиното работи низ различни јурисдикции со лиценца издадена од Курасао. Веб-страницата обезбедува стотици казино игри, вклучувајќи класични игри на маса, слотови, и казино игри во живо од водечки провајдери.

CasinoIn

Games

Casinoin располага со одлична разновидност на казино игри од некои водечки развивачи на содржини како што се Платипус игри, Push Gaming, Evolution Gaming, Elk Studios и Играње на планот. Библиотеката за игри со слотови е преполна со импресивна низа на слот игри како Book of Ba, Valley of the Gods, Winterberries, Bonanza Megaways и други. Во Casinoin, играчите ќе уживаат во огромниот избор на други омилени онлајн коцкање како што се Американски рулет, Двоен џекпот рулет, Европски рулет, класични игри на маса, Baccarat Mini, Baccarat Zero Commission и Американски Блек Џек. Казиноин може да се пофали и со голем опсег на покер игри, вклучително и Triple Edge Poker, Three Card Poker, Oasis Poker и Russian Poker, меѓу другите.

Withdrawals

Казиноин има неверојатно мазно банкарско искуство за сите играчи. Казиното се здоби со одлична репутација како застапник за криптовалути. Со оглед на неговите брзи времиња на повлекување, јасно е дека Casinoin е посветен на обезбедување на најефикасни финансиски услуги за своите членови. Прифатените начини на плаќање вклучуваат Skrill, EcoPayz, Visa, MasterCard, Neteller и WebMoney, меѓу другите.

Валути

Казиноин е онлајн казино со криптовалути што значи дека поддржува популарни опции за криптовалути како Биткоин, Dogecoin, Litecoin, Monero, Ripple, Dash и Етереум. Казиното поддржува евра; играчите можат да депонираат или подигнат пари во евра. Големата склоност кон дигитални валути го разликува Casinoin од другите казина. Несомнено е совршен избор за гејмерите кои претпочитаат дигитални валути.

Bonuses

Начинот на кој онлајн казиното може да привлече новодојденци е нудење дарежливи бонуси, а тоа е токму она што го прави Casinoin. Новите потписници имаат право на 100% бонус до 200 евра на првиот депозит плус 15 бесплатни вртења секоја недела. Играчите треба да депонираат најмалку 10 € или 1 mBTC за да го земат бонусот.

Languages

Казиноин поддржува неколку јазици за да се осигура дека играчите имаат најдобро искуство додека се коцкаат. Играчите имаат можност да изберат јазик со кој се најудобни. Некои од поддржаните јазици во Casinoin се англиски, азарбајкански, шпански, Deutsch и Italiano. Сè што треба да направи играчот е да го избере претпочитаниот јазик на веб-страницата за игри.

Mobile

Играчите кои претпочитаат игри во движење имаат пристап до сите казино игри во Casinion, без оглед на тоа кој мобилен уред за играње го имаат. Казиноинот е и дестинација за инстант игра и за мобилни игри. Сите казино игри се одвиваат непречено низ мобилните уреди за игри. Играчот нема да компромитира ништо со играње додека е во движење.

Support

Казиноин може да се пофали со исклучителен тим за поддршка на клиентите. Тимот е достапен 24/7 за да ги реши сите проблеми што ги имаат играчите. Општите канали за поддршка на клиентите вклучуваат разговори во живо, телефон и е-пошта support@casinoin.io. Играчите можат слободно да контактираат со поддршката за корисници на кој било начин што сакаат. Тимот за поддршка реагира и прави се што е можно за да ги задржи членовите среќни.

Deposits

Она што го прави Casinoin уникатен и посебен е неговиот банкарски систем кој главно се состои од дигитални валути како Monero, Ethereum, Биткоин, Litecoin, Ripple и Dash. Играчите во Casinoin исто така можат да користат евра за да вложуваат депозити на нивните сметки. Казиното поддржува различни банкарски опции, вклучувајќи EcoPayz, Maestro, Mastercard, Yandex Money, Qiwi, Skrill и други.

Total score8.7
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (23)
Јапонски
Азербејџански
Англиски
Арапски
Бугарски
Германски
Грчки
Еврејски
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Холандски
Шпански
БонусиБонуси (6)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојдеБонус за пријавувањеДепозит бонусКешбек бонус
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (20)
Јапонија
Јужна Кореа
Азербејџан
Бразил
Бугарија
Германија
Грција
Индија
Казакстан
Кина
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Полска
Португалија
Русија
Турција
Узбекистан
Украина
Унгарија
Финска
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (16)
AstroPay
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
Diners Club International
EcoPayz
Interac
JCB
MasterCard
Neosurf
Neteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Electron
СофтверСофтвер (15)