Boka Casino

Age Limit
Boka Casino
Boka Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

За Boka Casino

Овој Mobile Casino е основан во 2021 и е додаден на mobilecasinorank-mk.com во 15.02.2022 . Врз основа на севкупните искуства на мобилните казино играчи, Boka Casino добива 7.7 од 10. Факторите што играат во оваа оцена вклучуваат броеви и видови на мобилни игри што се обезбедени, бонуси, опции за плаќање и повеќе.

Мобилни игри понудени на Boka Casino

Boka Casino нуди добро познати игри како што се Крепс, Бинго, Кено, Casino War, Гребки , како и возбудливи бонуси. Овој Mobile Casino им служи на љубителите на Mobile Casino кои трагаат по популарни, возбудливи игри.

Софтвери достапни на Boka Casino

Зад игрите што ги нуди Boka Casino стојат некои од најомилените производители во индустријата. Boka Casino обезбедува игри направени од производители како што се VIVO Gaming, Playtech, Ezugi, Microgaming, BTG , меѓу другите.

Прифатени методи на депонирање на Boka Casino

Со оглед на тоа што ова казино е популарно во земји како што се , ова Mobile Casino им одговара на играчите кои сакаат да користат популарни начини на плаќање како што се Visa и PayPal.

Меѓутоа, ако претпочитате да користите поинаков метод, Boka Casino исто така ги поздравува играчите кои користат Skrill, Paysafe Card, Neteller, EcoPayz, MasterCard и повеќе.

Зошто да играте во Boka Casino ?

Многу фанови на Mobile Casino избираат да играат во Boka Casino поради неговиот фокус на непречено користење на мобилниот телефон. Овој Mobile Casino има и импресивна колекција на мобилни игри.

Кога ќе го посетите CasinoRank, не мора да се грижите за безбедноста. Внимателно го оценуваме секој поединец, лиценциран Mobile Casino , за да можете лесно да уживате во вашата игра на мир. Boka Casino е безбедна опција за секој што е во потрага по добар Mobile Casino-Искуство.

Доколку се појават какви било несигурности или прашања во врска со одговорното играње, подолу играчите ќе најдат некои информации кои добро се знаат.

Total score7.7
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2021
ЈазициЈазици (9)
Англиски
Германски
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Унгарски
Фински
Хинди
БонусиБонуси (8)
High Roller бонусReload бонусБонус за добредојде
Бонус за лојалност
ВИП бонус
Депозит бонусКешбек бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (13)
Јапонски јен
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Унгарски форинти
Чешки круни
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
Телефонска поддршка
ДржавиДржави (5)
Исланд
Канада
Полска
Унгарија
Финска
ИгриИгри (22)
ЛиценциЛиценци (1)
Malta Gaming Authority
Методи за депозитМетоди за депозит (19)
AstroPay
Bank Wire Transfer
EcoPayz
Interac
MasterCard
MuchBetter
Neosurf
Neteller
Nordea
OP-Pohjola
Paysafe Card
Rapid Transfer
S-pankki
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofort
Trustly
Verkkomaksu
Visa
СофтверСофтвер (57)
Amatic Industries
BGAMING
BTGBetgamesBetsoftBlueprint GamingBooongo Gaming
CT Gaming
Caleta
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)Elk StudiosEndorphinaEvolution GamingEzugi
Fantasma Games
Felt Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Kiron
Leap Gaming
Mascot Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GO
PlayPearls
PlaysonPlaytech
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush GamingQuickspinRed Rake GamingRed Tiger GamingRelax Gaming
SmartSoft Gaming
SoftSwiss
Spinomenal
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
ZITRO Games
iSoftBet