All Slots

Age Limit
All Slots
All Slots is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

All Slots Casino е највисоко оценета онлајн казино страница која ги отвори своите врати за јавноста во 2000 година, и оттогаш ги издржа тестовите на времето за да се етаблира меѓу великаните на казиното. Со повеќе од 300 варијанти на слотови, тој е сигурно рај за слотови, но нуди и плејада други игри.

Games

Сите слотови има повеќе од 500 наслови. Од овие бројки, играчите се опслужуваат со 250 различни варијанти на слотови. Секој месец во нивната библиотека се додаваат нови игри, што значи дека играчите се уверени во свежа разновидност. Покрај слотови, на играчите овде им се служи асортиман на популарни видео покер и игри на маса.

Withdrawals

Играчите на сите слотови можат да користат различни опции за повлекување. Повлекувањата се обработуваат со користење на сите главни кредитни/дебитни картички, ваучери, iDebit, InstaDebit, Skrill и други популарни е-паричници. За брзи исплати, на играчите им се советува да користат е-паричници како што се Neteller и Skrill. Единствениот недостаток кај повлекувањата е тоа што тие траат неколку дена пред да поминат.

Languages

Сите слотови се достапни на различни јазици како што се англиски, шпански, француски, италијански, шведски и холандски. Вреди да се напомене дека дури и игрите се преведени на различни јазици. Фактот дека тимот за поддршка на клиентите е достапен на различни јазици го засилува фактот дека казиното All Slots е отворено за сите.

Live Casino

Сите слотови добро се мерат кога станува збор за услуги на клиентите. Сите слотови нуди функција за поддршка за разговор во живо 24/7, каде што играчите можат директно да го ангажираат операторот за услуги на клиентите. Играчите кои претпочитаат да зборуваат може да користат бесплатен број или да побараат да бидат повикани. Играчите исто така можат да ги испраќаат своите барања и да добијат решенија преку е-пошта.

Promotions & Offers

Казиното All Slots нуди плејада на стимулации за играчите кои играат овде. Овие награди се наменети да им помогнат на играчите целосно да ги искористат придобивките од опсегот на титули што им се даваат на играчите. Новите играчи имаат право на 100% усогласен бонус до 200 долари. Постојните играчи уживаат месечни бонуси и специјални привилегии за ВИП клубот само со покана.

Software

Ова казино користи наградувана платформа напојувана од Microgaming, глобален лидер што се однесува до развојот на казино игри. Microgaming постојано може да им понуди квалитет и квантитет на своите играчи во последните две децении, што објаснува зошто казиното All Slots ужива солидна репутација што се однесува до онлајн игрите.

Support

Сите слотови казино може да се уживаат на повеќе платформи. Играчите можат да ја користат верзијата за инстант игра која им овозможува пристап до казиното директно од нивните прелистувачи на работната површина или паметните телефони. Тие исто така можат да го преземат софтверот за казино на нивниот персонален компјутер или паметен телефон. Од играчите се бара само да ги обезбедат своите сметки за да играат на овие различни платформи.

Deposits

Сите играчи на слотови се опслужуваат со различни банкарски методи. Тие можат да депонираат пари на нивната сметка користејќи кредитни/дебитни картички, Neteller, Skrill, InstaDebit, Euteller, EPS, Abaqoos и BankLink меѓу другите. Без оглед на користените опции, казиното постави напредни онлајн безбедносни протоколи за да ги заштити и личните и банкарските детали на играчите.

Total score7.7
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2000
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Германски
Француски
Шведски
БонусиБонуси (7)
High Roller бонусReload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонус
ВалутиВалути (15)
Јапонски јен
Американски долари
Аргентински пезоси
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Мексикански пезоси
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Тајландски бах
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (121)
Јамајка
Јапонија
Јордан
Јужна Кореа
Џибути
Азербејџан
Бангладеш
Бахами
Бахреин
Бенин
Бермуда
Боливија
Босна и Херцеговина
Боцвана
Бразил
Британска територија на Индискиот Океан
Брунеи
Буркина Фасо
Бурунди
Бутан
Вануату
Виетнам
Габон
Гамбија
Гватемала
Гибралтар
Гренада
Грузија
Доминика
Доминиканска Република
Египет
Еквадор
Екваторијална Гвинеја
Ел Салвадор
Еритреја
Ерменија
Естонија
Етиопија
Зимбабве
Индија
Индонезија
Ирска
Исланд
Казакстан
Камбоџа
Канада
Катар
Кајмански Острови
Кејп Верде
Кина
Кипар
Киргистан
Кирибати
Комори
Коста Рика
Кувајт
Кукови Острови
Лаос
Лесото
Либан
Либерија
Либија
Лихтенштајн
Луксембург
Мавританија
Мадагаскар
Малави
Малдиви
Мали
Малта
Маршалските Острови
Маурициус
Монако
Монголија
Монсерат
Мороко
Мјанмар
Намибија
Науру
Непал
Нигер
Нов Зеланд
Нова Каледонија
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Оман
Островот Буве
Пакистан
Палау
Панама
Папуа Нова Гвинеја
Парагвај
Перу
Руанда
Русија
Самоа
Сан Марино
Саудиска Арабија
Свазиленд
Сенегал
Сиера Леоне
Соломонови Острови
Сомалија
Србија
Суринаме
Тајланд
Таџикистан
Тунис
Туркменистан
Узбекистан
Уругвај
Финска
Фиџи
Хаити
Хрватски
Централноафриканска Република
Црна Гора
Чад
Чиле
Швајцарија
Шри Ланка
ИгриИгри (11)
ЛиценциЛиценци (1)
Malta Gaming Authority
Методи за депозитМетоди за депозит (11)
Credit CardsDebit Card
Interac
MasterCard
Money Transfer
NetellerSkrill
Trustly
Visa
Visa Electron
iDebit
СофтверСофтвер (3)