96M

Age Limit
96M
96M is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

За 96M

Овој Mobile Casino е основан во 2014 и е додаден на mobilecasinorank-mk.com во 23.05.2022 . Врз основа на севкупните искуства на мобилните казино играчи, 96M добива 8 од 10. Факторите што играат во оваа оцена вклучуваат броеви и видови на мобилни игри што се обезбедени, бонуси, опции за плаќање и повеќе.

Мобилни игри понудени на 96M

96M нуди добро познати игри како што се Блек Џек, Спортско обложување, Покер, Лотарија, Бакара , како и возбудливи бонуси. Овој Mobile Casino им одговара на Mobile Casino ​-љубителите на потрагата по популарни, возбудливи игри.

Софтвери достапни на 96M

Зад игрите што ги нуди 96M стојат некои од најомилените производители во индустријата. 96M обезбедува игри направени од производители како што се Playtech, Microgaming, Red Tiger Gaming, Pragmatic Play, NetEnt , меѓу другите.

Прифатени методи на депонирање на 96M

Со оглед на тоа што ова казино е популарно во земји како што се , ова Mobile Casino им одговара на играчите кои сакаат да користат популарни начини на плаќање како што се Visa и PayPal.

Меѓутоа, ако претпочитате да користите поинаков метод, 96M исто така ги поздравува играчите кои користат Bank transfer и повеќе.

Зошто да играте во 96M ?

Многу обожаватели на Mobile Casino избираат да играат во 96M поради неговиот фокус на непречено користење на мобилниот телефон. Овој Mobile Casino има и импресивна колекција на мобилни игри.

Кога ќе го посетите CasinoRank, не мора да се грижите за безбедноста. Внимателно го оценуваме секој поединец, лиценциран Mobile Casino , за да можете лесно да уживате во вашата игра на мир. 96M е безбедна опција за секој што е во потрага по добар Mobile Casino-Искуство.

Доколку се појават какви било несигурности или прашања во врска со одговорното играње, подолу играчите ќе најдат некои информации кои добро се знаат.

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2014
ЈазициЈазици (3)
Англиски
Кинески
Малезиски
БонусиБонуси (9)
Reload бонус
Бесплатни облози
Бонус за добредојдеБонус за упатување
ВИП бонус
Депозит бонусКешбек бонусНеделен бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (2)
Малезиски рингити
Сингапурски долари
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Разговор во живо
Телефонска поддршка
ДржавиДржави (2)
Малезија
Сингапур
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (7)
Bank transfer
Crypto
E-wallets
Eezie Pay
Instant bank transfer
Local/Fast Bank Transfers
QR Code
СофтверСофтвер (15)
Allbet Gaming
Asia Gaming
DreamGaming
Evolution GamingHabaneroMicrogamingNetEntPlaytechPragmatic PlayRed Tiger Gaming
SA Gaming
SABA Sports
Sexy Baccarat
Spadegaming
TopTrend