Топ 5 мобилни казина во моментов [ноември 2020 година]

Новости

2020-10-29

Паметните телефони брзо стануваат составен дел од животот на луѓето на глобално ниво. Според статистичките податоци, во моментов има повеќе од 3 милијарди корисници на паметни телефони. Затоа, не е ни чудо што мобилните казина ја преземаат сцената на игри. Но, со толку многу опции што ви се на располагање, наоѓањето на вистинското казино за мобилни телефони може да биде предизвик. Затоа, продолжете да читате за да научите до пет одлични избори.

Топ 5 мобилни казина во моментов [ноември 2020 година]

888 казино

Кога станува збор за мобилните казина, многу малку можат да се доближат до ова име. Ова онлајн казино е во игра веќе 20+ години и нуди повеќе производи за коцкање, вклучително и спортска книшка. Сепак, тоа е дарежливиот бонус за добредојде 888 казино што го одвојува од останатите. Откако ќе ја инсталирате апликацијата и ќе регистрирате сметка, ќе добиете до 30 бесплатни вртења без потреба од депозит.

Исто така, играчите ќе уживаат во вртење на 100+ слот машини, повеќе игри на маса и одлична колекција од казино игри во живо. Популарните достапни слотови вклучуваат Gonzo's Quest, Starburst, Pirates Millions, Casino Reels и така натаму. Плус, ќе добиете одговорна 24/7 корисничка поддршка за да се грижите за вашите прашања во реално време.

Кралска панда

Друго мобилно казино од врвна класа за љубителите на мобилни игри е Кралска панда. Лансиран дури во 2014 година, ова казино е толку добро организирано што ќе помислите дека постои со децении. Настрана, Royal Panda ги поздравува своите први клиенти со одличен бонус за регистрација од 100% до 100 долари и бесплатен облог од 20 долари на својата спортска книшка.

Во меѓувреме, играчите на казино можат да победат големи со видео слотови, класични слотови и џекпот слотови. Ќе играте и игри на маса како што се бакара, блек џек и рулет, како и казино игри во живо како рулет во живо. Само преземете ја апликацијата и побарајте бонус за добредојде и почнете да ги играте возбудливите игри.

Џекпот Сити

Ако не можете да си дозволите патување во Вегас, дозволете го градот за игри да дојде кај вас преку мобилниот казино Џекпот Сити. На оваа апликација за казино, ќе доживеете возбудливо искуство со игри, слично како во копнено казино. Апликацијата нуди врвна 3D графика и одлични звуци кои ќе направат да се чувствувате како да се обложувате во Вегас.

Очекувано, Џекпот Сити нуди бујни промоции и награди како што се бесплатни готовина, бонус вртења, пречки, патувања за одмор и ако имате среќа, автомобил. Покрај тоа, ќе уживате во неограничена понуда на игри од врвни добавувачи како што се NetEnt и Evolution Gaming. Гејмерите можат да играат популарни слотови како што се Tomb Raider, Mermaid Millions, Thunderstruck и многу повеќе.

Вилијам Хил казино

Казино Вилијам Хил е доверлива апликација во ОК што ви овозможува да играте неколку слотови, игри со карти, игри на маса и џекпот. Лесната апликација за преземање е компатибилна и со мобилните оперативни системи Android и iOS. Можете исто така да ја преземете апликацијата за казино во живо, која е помала со околу 20 MB само.

Иако можете да ги играте повеќето варијанти на игри на мобилното казино Вилијам Хил, се издвојува колекцијата рулет. Може да играте Европски рулет, Француски рулет, Класичен рулет, Џекпот Рулет и Вегас брз рулет. Гејмерите исто така можат да играат Блек Џек во живо, ВИП Блек Џек и Мејфер Блек Џек. Не заборавајте ги популарните наслови на слотови како што се Ерата на боговите, Времето за договор и Епскиот мајмун.

Бетсон казино

Лансиран во 2001 година, Бетсон Casino and Sportsbook е несомнено искусно име во iGaming сцената. Ќе добиете повеќекратни тематски слот машини, џекпот слотови, покер игри и игри на маса како бакара и рулет на апликацијата лесна за употреба.

Спортската книшка, од друга страна, е елегантна и со јасни копчиња за навигација. Нуди неверојатни шанси за сите популарни места и ажурирања во живо. Можете да ставате облози на англиската Премиер лига, НБА, шпанската Ла Лига и многу повеќе. Накратко, казиното Betsson е едно од најдобрите сеопфатни мобилни казина во светот на коцкањето.

Заклучок

Дали го изоставив твоето омилени мобилни апликации за коцкање? Се надевам дека не! Со мобилните казина како горенаведените опции, ќе уживате во неспоредлива удобност и одлична разновидност на игри. И најдобро од сè, гејмерите можат да изберат платформа за игри врз основа на нивниот претпочитан мобилен оперативен систем.

Најнови вести

Слот машини наспроти видео слотови, како функционираат и кои се разликите
2023-03-21

Слот машини наспроти видео слотови, како функционираат и кои се разликите

Новости