Топ 5 слот игри во 1xbet

Новости

2021-09-30

Katrin Becker

Дали барате ново искуство во коцкањето? Дали сакате да пробате нешто различно од она што го нудат повеќето мобилни казина?

Топ 5 слот игри во 1xbet

Ако е така, 1xBet можеби е совршено место за вас. 1xBet нуди многу различни мобилни казино игри кои не се достапни на друго место. Една таква игра е слотови, а денес ќе зборуваме за пет од најпопуларните слот игри на 1xBet.

Без разлика на казиното за мобилни телефони софтверот за игри и кој слот ќе го изберете, ќе бидете целосно задоволни играјќи. Има многу провајдери таму, па затоа го намаливме за ваша погодност со првите пет слотови во кои играчите изгледа најмногу уживаат!

Подемот на Ај

Играта со слотови Rise of Ai е онаа која ќе ви донесе многу добивки ако сте доволно среќни да го имате симболот за мултипликатор на вашата ролна. Ако е така, тогаш помножете го ова за дури 50 пати! 

Ова значи дека оние кои бараат возбудлив и профитабилен слот дефинитивно треба да го играат The Rise of Ai од Ендорфина во мобилните казина како 1xBet, каде што можат да ги искусат сите пет ролни со три линии заедно со различни опции за обложување кои се движат од 0,02 евра до 100 евра по вртење!

Овошен Зен

Постои популарна слот игра наречена Fruit Zen, и ќе вреди да се обидете од вашето време.

Графиките се навистина кул, но што е уште покул од визуелните? Има некои диви симболи кои можат да ви обезбедат бесплатни вртења се додека веќе има еден на макалата! Кои други слотови имаат таква примамлива карактеристика?

Ако го вртите симболот вајлд во оваа игра, тој ќе ве награди со бесплатни вртења и уште повеќе добивки! Минималниот облог за Фрут Зен започнува од 0,02 евра и максимум до 100 евра по круг на игра.

Земете ја банката

Take the Bank е една од најпопуларните слот игри на 1xBet. Играта доаѓа од Betsoft, провајдер кој објавува прилично одлична содржина. 

Може да играте бесплатно во демо режим пред да одлучите да ставите вистински пари и ако веќе не знаете како функционираат слотови, ова може да биде корисно!

Минималниот облог е 0,20 евра по круг, додека максималните облози се 10 евра секој пат на 4 линии со вкупно 5 тркала со можни до 20 вртења бонус круга на секои десет пати.

Морето на скапоцените камења

Тоа е блескава нова игра од Fugaso, развивачи на Jewel Sea. Овој слот е веќе популарен меѓу љубителите на слотови во 1xBet и нуди вредности на монети до 0,02 евра со можност да се обложите до 10 монети за само едно вртење по таа цена, за да можете веднаш да започнете со обложување! 

Со 5 макари и 3 линии, вашите шанси се наредени против вас, така што не треба да помине долго пред овој океан исполнет со скапоцени камења да биде скротен од неговите смели истражувачи.

Голема панда

Подгответе се за највозбудливата слот игра досега! Може да ви донесе многу добивки, а овој пат - неограничено.

Great Panda е најновиот хит на Boongo Gaming кој на играчите со висококвалитетни слотови игри им нуди можност како ниедна друга: 15 ЛОТУСИ ќе им дадат големи џекпот во вредност од 60 000 евра или повеќе (во зависност од тоа колку им била лоша среќата). 

Минималниот износ е 0,20 ЕВРА додека максималниот можен облог започнува од 30 ЕВРА. Па какви се вашите шанси?

Одличната панда можеби е нашата последна од првите 5 слотови што сакаме да ви ги прикажеме денес, но не дозволувајте нејзината позиција да ве измами затоа што можеби нема подобар начин да ги потрошите вашите монети од инвестирањето во неа бидејќи ви гарантира најголема награди со можност за играње бесплатно.

Играјте игри на 1xBet денес

1xBet е водечка компанија за онлајн игри кој им нуди на играчите повеќе од 500 казино игри и спортско обложување.

Еден од најдобрите начини да започнете да играте на 1xBet, или на која било друга локација, е со преземање на нивниот софтвер на вашиот компјутер.

Се надеваме дека оваа наша листа омилени мобилни слот игри помогна да се намали вашето пребарување. Без разлика што барате, уверени сме дека има игра во првите 5 слотови на 1xBet за да ги задоволи вашите потреби.

Пробајте ги сите денес!

Најнови вести

Депозит по телефон наспроти казина со кредитни картички
2022-09-21

Депозит по телефон наспроти казина со кредитни картички

Новости