Топ 10 WGS Technology (Vegas Technology) Mobile Casino

WGS Technology е име на провајдер на софтвер за игри, кој создава игри за онлајн казина. Нивното поранешно име беше Вегас Технологија. Caribbean Stud Poker е една од најпопуларните игри во казината WGS. Нивните уметнички дела во казино игрите се класични. Казината WGS Technology (Vegas Technology) повеќе не прифаќаат играчи од САД.