Топ 10 Thunderkick Мобилно Казино

Поддржан од искусен и посветен тим, Thunderkick развива иновативни, сигурни и флексибилни решенија за iGaming индустријата, со подобрено искуство со играчите. Операторот е основан во 2012 година, а нивната база е во Стокхолм, Шведска. Но, едно е реално; физичката големина на операторот може да биде мала, но нивната листа на клиенти не е.

Топ 10 Thunderkick Мобилно Казино

Најнови вести

Thunderkick се придружува на постојаното проширување напојувано од Relax Studio
2022-10-18

Thunderkick се придружува на постојаното проширување напојувано од Relax Studio

Популарната програма Powered By на Relax Gaming продолжува да добива нови членови, Thunderkick станува најновиот развивач на игри што се приклучува на мрежата. Оваа мрежа за игри ги поврзува операторите со најдобрите мобилни казина, давајќи им на играчите побрз пристап до насловите на игрите. Само замислете го како најсовремен сервер за игри со други големи имиња како Playson, Quickspin, BTG итн.

Жешка авантура во Лава Лава на Тандеркик
2022-03-09

Жешка авантура во Лава Лава на Тандеркик

Вулканските ерупции се несомнено спектакуларни појави кои никогаш не се пропуштаат. Но, ако допрва треба да го видите овој високооктански спектакл, Thunderkick планира да го донесе на најдобрите мобилни казина на 9 март 2022 година. Инвеститорот ветува жешка афера со максимален потенцијал за победа од 10.000 пати повеќе од влогот. Значи, дали сте подготвени за вулкански ерупции и да го тврдите она што мајката природа го има подготвено за вас?

Отклучете ја моќта на старонордискиот бог со Одиновата коцка на Тандеркик
2022-01-20

Отклучете ја моќта на старонордискиот бог со Одиновата коцка на Тандеркик

Thunderkick веќе има неколку митолошки слот-машини таму. И бројот ќе се зголеми на 26 јануари 2022 година, по објавувањето на Одиновата коцка. Овој слот машина со висока нестабилност им овозможува на играчите да ги отклучат тајните на скандинавските богови и да добијат неверојатна награда од 19.333 пати повеќе од влогот. Значи, дали сте подготвени да се сретнете со популарниот нордиски бог и да го барате богатството?

Имајте среќа со Thunderkick's Fortune Cats Golden Stacks
2022-01-08

Имајте среќа со Thunderkick's Fortune Cats Golden Stacks

На 8 декември 2021 г Тандеркик објави живописно искуство со добро чувство преку Fortune Cats Golden Stacks. Во оваа игра, се што ви треба е среќната Златна мачка да освои богатство и богатство. Овој онлајн слот доаѓа со мистериозни симболи, бонус игра и Златни стекови за да им помогне на играчите да го постигнат ова. Максималниот потенцијал за победа? 2.500 пати почетен влог!