Топ 28 Rival Мобилно Казино

Rival Games создава интерактивни игри во стил на графички роман. Игрите се водени од приказна со епизоди и разгранети приказни, каде играчите треба да донесат тешки одлуки, кои ќе влијаат на остатокот од играта. Ова е сосема нова форма на игри и е дизајнирана за компјутерски и мобилни платформи.

mk Country FlagCheckmark

22BET

mk Country FlagCheckmark
До 600 долари
Show less...Прикажи повеќе
Добијте го бонусот
 • Широк опсег на плаќања
 • 12000+ слотови
 • Достапно спортско обложување
Show less...
Прикажи повеќе
 • Широк опсег на плаќања
 • 12000+ слотови
 • Достапно спортско обложување

Основана од група фанови на казино, едно нешто сигурно е дека 22Bet е развиен со интересите на современите коцкари во срцето.

До 1500 € + 150 бесплатни вртења
Show less...
Прикажи повеќе

  Основано во 2017 година, 1xslots е онлајн казино со седиште на Кипар во сопственост на Zavbin Ltd. и управувано од Orakum NV Повеќејазичното казино кое нуди стотици слотови и неделни турнири е регулирано во Курасао. Забавната страница промовира казино во живо со знак „секси дилер“. Паметните икони од менито на привлечната почетна страница ги обезбедуваат сите потребни врски.

  До 500 € + 200 бесплатни вртења
  • Пријателски на мобилен телефон
  • Прифатени бикоини
  • Достапна е спортска книшка
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Пријателски на мобилен телефон
  • Прифатени бикоини
  • Достапна е спортска книшка

  Wazamba Mobile Casino е крипто-пријателски онлајн казино лансиран во 2019 година. Тоа е во сопственост и управувано од Rabidi NV, реномирана казино фирма со седиште во Курасао. Казиното Вазамба е лиценцирано и регулирано според законите на Владата на Курасао. Tilaros Limited, платежен агент за Rabidi NV, управува со сите плаќања во ова казино. Wazamba Casino е платформа за игри погодна за мобилни телефони, лансирана во 2019 година. Таа е во сопственост на Rabidi NV, добро воспоставен казино оператор, инкорпориран во Курасао. Тоа е сестрински ентитет на Бумеранг, SlotsPalace, GreatWin и Sportaza, меѓу другите онлајн казина. Позадината на Wazamba Casino ве подготвува за возбудливо искуство во џунглата. Има многу мистериозни кутии кои чекаат играчите да се отворат.

   Казиното Мегапари е основано во 2019 година. Тоа е подружница во целосна сопственост на компанијата Vdsoft & Script NV Company. Платформата е дизајнирана да ги смести и казино и спортски ентузијасти. Мегапари работи под мастер лиценца издадена на матичната компанија од Комисијата за игри во Курасао. Има над 400.000 активни корисници. Мобилното казино Мегапари е платформа за игри базирана на мобилни уреди. Тој нуди широка колекција на казино игри и спортски книги. Оваа мобилна платформа за казино соработува со врвните провајдери на софтвер за да одржува ажурирано лоби за игри за казино. Мегапари нуди различни возбудливи карактеристики кои го привлекуваат вниманието на играчот. Овој преглед ќе нагласи некои од карактеристиките и игрите на кои ќе наидете кога ќе се приклучите на мобилната казино платформа Мегапари. Овој преглед ќе даде слика за тоа што ве чека од другата страна и ќе ви помогне да одлучите дали вреди да се придружите.

   До 500 € + 200 бесплатни вртења
   Show less...
   Прикажи повеќе

    Alf Casino е казино кое не е ништо помалку од спектакуларно. Ова казино е дизајнирано имајќи ја предвид големината, од добро изведениот дизајн до неверојатно привлечниот избор на игри. Од своето основање во 2018 година, Alf Casino се понапред и подалеку за да се осигура дека сите аспекти потребни за успех се на место и подготвени за употреба.

    • Ново онлајн казино
    • Повеќе од 6000 игри
    • Повеќе делови од слотови
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Ново онлајн казино
    • Повеќе од 6000 игри
    • Повеќе делови од слотови

    JVspin Mobile Casino, новодојденец на пазарот за игри, беше лансиран во 2020 година од Okanum NV Jvspin успеа да зграби фер дел од вкупниот пазар за кратко време што беше таму, благодарение на лиценцата за коцкање од Владата на Курасао и многу солидна библиотека за игри.

    • Прифаќа криптовалути
    • Со бонус тркало
    • Побрзо повлекување на ВИП програмата
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Прифаќа криптовалути
    • Со бонус тркало
    • Побрзо повлекување на ВИП програмата

    MaChance е онлајн казино погодно за мобилни телефони, лансирано во 2020 година. Тоа е меѓу најдобрите брендови во сопственост и управувано од Eirian NV, оператор на казино лиценциран и регулиран според законите на Курасао. Се гордее со постојано проширување на портфолиото со врвно оценети казино игри кои се напојувани од водечки провајдери на софтвер на пазарот. MaChance е релативно ново мобилно казино лансирано во 2020 година. Тоа е во сопственост и управувано од Eirian NV, компанија инкорпорирана според законите на Владата на Курасао. Според оваа лиценца, играчите од некои земји не можат да се регистрираат и да играат во ова мобилно казино. На пример, играчите во Белгија, Словачка, Шпанија, Украина, Шведска и Обединетото Кралство имаат ограничен пристап до оваа страница.

    До 500 € + 200 бесплатни вртења
    • Пријателски на мобилниот телефон
    • Бонус понуди за добредојде
    • Достапна е спортска книшка
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Пријателски на мобилниот телефон
    • Бонус понуди за добредојде
    • Достапна е спортска книшка

    Мобилното казино Рабона беше лансирано во 2019 година од Рабиди НВ Казиното Рабона е целосно лиценцирано и регулирано од Владата на Курасао. Играчите можат да се уверат дека ќе имаат фер и пријатно искуство со коцкање. SSL енкрипцијата, систем кој гарантира доверливост на чувствителните податоци, ја потврдува доверливоста на брендот. Рабона е ново казино и спортска книшка погодна за мобилни телефони, лансирана во 2019 година. Во сопственост и управувана е од Rabidi NV За да се задоволат сите барања на играчите; тој нуди обемна библиотека со казино игри и дилери во живо. Рабона соработува со неколку програмери за да ви донесе најсовремена мобилна казино лоби.

    • Пријателски на мобилен телефон
    • Одлична услуга за клиенти
    • Различни бонуси за добредојде
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Пријателски на мобилен телефон
    • Одлична услуга за клиенти
    • Различни бонуси за добредојде

    Мобилното казино LibraBet е платформа за крипто-игри лансирана во 2018 година. Има валидна лиценца за еИгри во Курасао. Мобилното казино LibraBet е подружница во целосна сопственост на Rabidi NV, популарен казино оператор со седиште во Кипар. И покрај тоа што е ограничен во некои земји, тој навлезе на неколку пазари во Европа, Азија и Канада.

    450% до 800 € + 250 бесплатни вртења
    • Дарежливи бонуси
    • Мулти-валута
    • Пријателски на мобилниот телефон
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Дарежливи бонуси
    • Мулти-валута
    • Пријателски на мобилниот телефон

    Мобилното казино Cadoola беше лансирано во 2017 година. Тоа е подружница на Araxio Development NV Тоа е лиценцирано од Одборот за контрола на коцкање Курасао преку неговата матична компанија. Тој е дом на стотици видео слотови, игри на маса и други специјализирани игри од врвни провајдери на софтвер како што се Pragmatic Play, Yggdrasil, Quickfire, Evolution Gaming итн. Ајде да разгледаме некои од карактеристиките зад сината тема на казиното Cadoola.

    До $750 + 200 бесплатни вртења
    • Широк опсег на популарни игри
    • Повеќејазични казина
    • Пријателски на мобилен телефон
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Широк опсег на популарни игри
    • Повеќејазични казина
    • Пријателски на мобилен телефон

    BoaBoa Mobile Casino беше лансиран во 2017. Целосно е во сопственост и управуван од Araxio Development NV. Соработуваше со различни провајдери на софтвер за да создаде фантастична колекција на наслови на казино игри. Мобилното казино BoaBoa доаѓа со елегантен изглед со едноставен кориснички интерфејс и комбинација од бела, црвена и зелена боја на позадината. Иако е отворен за сите играчи на глобално ниво, тој е распространет меѓу канадските и европските играчи.

    До 500 € + 200 бесплатни вртења
    • Најнови понудени игри
    • Дарежливи бонуси за добредојде
    • Одлична услуга за клиенти
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Најнови понудени игри
    • Дарежливи бонуси за добредојде
    • Одлична услуга за клиенти

    Araxio Development NV поседува и управува со казиното Малина, кое беше отворено во 2016 година. Оваа корпорација не е непозната за секторот за игри, бидејќи претходно ги поседуваше и управуваше со казиното Cadoola и Alf Casino. Операторот има лиценца и е регулиран со законодавството за коцкање на Курасао. Оваа лиценца е добро позната во индустријата, а нејзината правичност и безбедност зборуваат сами за себе.

    • Повеќејазично казино
    • Добра услуга за клиенти
    • Пријателски на мобилен телефон
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Повеќејазично казино
    • Добра услуга за клиенти
    • Пријателски на мобилен телефон

    Unique Casino беше лансиран во 2016 година. Со него управува Eirian NV Unique Casino поседува валидна лиценца за игри од органот за е-игри во Курасао. Сите плаќања ги обработува Bestory Limited, платежен агент со седиште во Кипар. Казиното има и регулативи за да се осигура дека играчите се коцкаат одговорно. Со оддалечувањето од копнените казина, индустријата продолжува да се надградува благодарение на новата технологија. Мобилните казина станаа попопуларни со текот на годините бидејќи нудат флексибилност со играчите кои можат да играат во движење. Уникатното казино не е изоставено. Тоа е мобилна страница за казино лансирана во 2016 година. Неговата посветеност е да им обезбеди на мобилните играчи врвни казино игри и навремена помош за да стане омилена дестинација за сите. Unique Casino работи со водечки провајдери на софтвер во индустријата како што се NetEnt, Kalamba Games, Habanero и Microgaming за да обезбеди исклучителна колекција на игри.

    Бонус за добредојде 750$ + 50 вртења 🎰
    • Широк спектар на слотови
    • Дарежливи бонуси
    • Пријателски на мобилен телефон
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Широк спектар на слотови
    • Дарежливи бонуси
    • Пријателски на мобилен телефон

    Казиното VegasPlus беше лансиран во 2019 година. Мобилното казино е под Play Logia NV, добро познат ентитет за игри со бројни онлајн казина. Мобилното казино VegasPlus поседува лиценца Курасао, што значи дека е доверливо мобилно казино. Казиното постави строги прописи за да се осигура дека играчите се коцкаат одговорно. Казиното VegasPlus беше лансиран во 2019 година. Ова мобилно казино е во сопственост и управувано од Play Logia NV, реномирана компанија која има воспоставено неколку други врвни платформи за коцкање. Најдобрите програмери во бизнисот, како Pragmatic Play и Microgaming, овозможија да се играат возбудливи игри во ова мобилно казино.

    • Бинго казино
    • Дарежливи бонус понуди
    • Прифаќа биткоин
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Бинго казино
    • Дарежливи бонус понуди
    • Прифаќа биткоин

    Најдобрите казино игри се достапни на Vegas Crest ! Во однос на мобилните игри, Vegas Crest ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Бинго, Слотови, Покер, Видео Покер, Pai Gow , заедно со многу други. Vegas Crest е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2014 . Vegas Crest изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

    До 1500 € + 150 бесплатни вртења
    • Широк опсег на слотови
    • Прифаќа крипто
    • Пријателски за мобилни телефони
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Широк опсег на слотови
    • Прифаќа крипто
    • Пријателски за мобилни телефони

    Најдобрите казино игри се достапни на Paripesa ! Во однос на мобилните игри, Paripesa ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Онлајн обложување, Фудбалско обложување, Мини Бакара, Покер, Слотови , заедно со многу други. Paripesa е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2021 . Paripesa изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

     Најдобрите казино игри се достапни на Lucky 7even Casino ! Во однос на мобилните игри, Lucky 7even Casino ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Лотарија, Крепс, Рулет, Блек Џек, Покер , заедно со многу други. Lucky 7even Casino е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2023 . Lucky 7even Casino изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

     Прикажи повеќе
     Show less