Топ 10 Real Time Gaming Мобилно Казино

Realtime Gaming е оператор и развивач на онлајн казино, кој обезбедува решенија за игри за десктоп и мобилни уреди. Тие нудат широк спектар на возбудливи игри, вклучувајќи игри на маса и карти, слотови за казино и видео покер. Тие ги снабдуваат своите оператори со обемна апликација за back office за да им помогнат да управуваат со нивниот бизнис.

Топ 10 Real Time Gaming Мобилно Казино

Најнови вести

Топ 7 развивачи на крипто игри на пазарот на iGaming
2021-06-28

Топ 7 развивачи на крипто игри на пазарот на iGaming

Казино индустријата претрпе многу трансформации. Започна во 1995 година кога беше лансирано првото онлајн казино за да го направи целото коцкарско искуство позабавно и поудобно. Потоа, девет години подоцна, друга технологија во форма на мобилни казина се појави во употреба за да им помогне на играчите да се коцкаат каде било и во секое време.