Топ 30 Playtech Мобилно Казино

Playtech е провајдер на софтвер за iGaming кој започна со работа во 1999 година. Тие се познати по нивниот неспоредлив квалитет и иновативни производи и како резултат на нивниот успех, постигнаа котација на главниот пазар на Лондонската берза. Тие имаат над 5.000 вработени распоредени во 17 земји, 140 глобални лиценци и работат во 20 регулирани јурисдикции.

Топ 30 Playtech Мобилно Казино
mk Country FlagCheckmark

1xBet

mk Country FlagCheckmark
До 1500 € + 150 вртења
Show less...Прикажи повеќе
Добијте го бонусот
 • Високо ролери казино
 • Се играше во многу земји
 • Најдобар избор на облози
Show less...
Прикажи повеќе
 • Високо ролери казино
 • Се играше во многу земји
 • Најдобар избор на облози

Мобилното казино 1xBet е подружница во целосна сопственост на Сергеј Корсаков. Матичната компанија е со седиште во Кипар и има филијали низ целиот свет. Мобилното казино 1xBet е лиценцирано и регулирано според законите на Владата на Курасао. Експанзивното лоби за игри во мобилното казино 1xBet е реномирани софтверски провајдери како што се Microgaming и NetEnt. 1Xbet е добро воспоставена онлајн казино платформа во светот на коцкањето. Казиното првично беше лансирано во 2007 година, а со текот на годините доби огромен број следбеници. Сите негови операции се легитимни бидејќи е лиценцирана и регулирана од Комисијата за еИгри во Курасао. Како резултат на тоа, тие можат да обезбедат услуги на ценети клиенти од целиот свет. Тие моментално имаат стотици илјади корисници, значително повеќе од повеќето онлајн казина. Во овој преглед на 1XBet казино, ќе погледнеме зошто толку многу луѓе го претпочитаат ова мобилно казино пред другите. Некои од поволностите што ќе ги дознаете вклучуваат мобилна компатибилност, бонуси за нови играчи и одлична колекција на игри.

До 120 € + 120 вртења
Show less...Прикажи повеќе
 • 96%+ исплата на врвни спортови
 • Брза услуга за клиенти
 • Казино за спортско обложување
Show less...
Прикажи повеќе
 • 96%+ исплата на врвни спортови
 • Брза услуга за клиенти
 • Казино за спортско обложување

Обложувалницата и спортската обложувалница 20Bet е основана во 2020 година. Сопственост и управувано од TechSolutions Group NV, казиното нуди обложување исполнето со акција во безбедна и сигурна средина за коцкање, гарантирана со лиценцата на Управата за игри на среќа Курасао. Има над 1700 опции за обложување со најмалку 50.000 настани пред натпреварот и 96%+ исплата во врвните спортски лиги.

100 € + 100 бесплатни вртења
 • Табла за најдобар играч
 • Чист дизајн
 • Повеќејазично казино
Show less...
Прикажи повеќе
 • Табла за најдобар играч
 • Чист дизајн
 • Повеќејазично казино

Луѓето кои уживаат во коцкањето во движење ќе најдат многу што да ценат за Националното казино. Иако може да се игра на десктоп компјутери, казиното е исто така целосно оптимизирано за мобилни коцкање и е 100% компатибилно со рачни уреди со Android и iOS, како што се таблети и паметни телефони. Управувано од TechSolutions Group NV, National Casino поседува лиценца за коцкање од Органот за игри на среќа Курасао и нуди стотици забавни и возбудливи игри за нови и стручни коцкари.

До $/€5000
 • Масовен избор на Playtech
 • Разговор во живо 24/7
 • Премиум казино
Show less...
Прикажи повеќе
 • Масовен избор на Playtech
 • Разговор во живо 24/7
 • Премиум казино

Паметните телефони се чудо и ги има насекаде. Со постоењето на сајтови како Mansion Mobile Casino, мобилните корисници мора да се согласат да ги залепат очите на оваа рачна технологија. Основан во 2004 година, Mansion Casino е бренд со седиште во ОК со примерни понуди. Дома на стотици игри погодни за мобилни телефони, без апетит за игри е премногу за да се засити овде.

300 €/1BTC + 100 вртења
Show less...Прикажи повеќе
 • Прифаќа криптовалута
 • Повеќе јазици
 • Разновидност на методи за депонирање
Show less...
Прикажи повеќе
 • Прифаќа криптовалута
 • Повеќе јазици
 • Разновидност на методи за депонирање

Основана во 2019 година и работи во сопственост на Dama NV, компанија која поседува лиценца за коцкање Курасао, Бао е една од најуникатните платформи за игри во светот. Од неговата иницијализација, казиното е тема на дискусија во светот на онлајн игрите. Уникатното чувство и извонредниот распоред го издвојуваат од конкуренцијата.

  Органот за игри на среќа на Малта го лиценцира и го регулира казиното Frumzi, кое е во сопственост и управувано од Romix Limited. Казината мора да исполнуваат строги услови за да се земат предвид за лиценца од ова раководно тело, кое нашироко се смета за едно од најуверливите и најсигурните во индустријата за игри.

  • 20+ Опции за плаќање
  • Низок минимален депозит
  • Паѓа и победи турнир на Блек Џек
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • 20+ Опции за плаќање
  • Низок минимален депозит
  • Паѓа и победи турнир на Блек Џек

  Megaslot е онлајн казино погодно за мобилни телефони, основано во 2020 година. Во сопственост и управувано од N1 Interactive Limited. Сите операции се лиценцирани и регулирани од страна на Органот за игри на среќа на Малта. Потврдено е како докажливо фер онлајн казино. Megaslot има заработено неколку одобренија од различни форуми за коцкање. Megaslot е веб-локација за онлајн казино погодна за мобилни телефони, лансирана во 2020 година. Таа е во сопственост и управувана од N1 Interactive limited. Како што сугерира името, Megaslot нуди импресивна колекција на мобилни слотови плус други казино игри. Со текот на годините од своето основање, таа соработуваше со бројни провајдери на софтвер за да создаде ажурирано мобилно казино лоби.

  До $700 + 40 бесплатни вртења
  • Казино и спортско обложување
  • Виртуелни спортови
  • Вртења без лојалност
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Казино и спортско обложување
  • Виртуелни спортови
  • Вртења без лојалност

  Betmaster не е само онлајн казино . Тоа не е само спортска книга. Всушност, ќе им направиш лоша услуга на неговите креатори само да кажеш дека тоа е само комбинација од двете. Betmaster е огромна онлајн дестинација за коцкање - здружение на игри, пазари за обложување, виртуелни спортови и многу повеќе. Има сè што еден онлајн коцкар би можел да посака под еден виртуелен покрив, и секој месец станува се поголем

  До $/€ 400 или 5 BTC + 200 вртења
  • Транспарентна политика
  • Широк спектар на игри
  • Без дополнителни надоместоци за депозити
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Транспарентна политика
  • Широк спектар на игри
  • Без дополнителни надоместоци за депозити

  LevelUp е сосема ново казино што беше основано во 2020 година. Со него управува нејзината реномирана матична компанија, Dama NV, под лиценца од владата на Курасао. Почетната страница на страницата има трендовска темна позадина. Се друго е организирано уредено. Секако, се чувствува пријателски за коцкар кога ја прелистувате веб-страницата на ова казино.

  Бонус за добредојде до $200 + 200 вртења
  Show less...Прикажи повеќе
  • Пријателски на мобилен телефон
  • 6000+ игри
  • Повеќејазично казино
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Пријателски на мобилен телефон
  • 6000+ игри
  • Повеќејазично казино

  GSlot е онлајн казино основано во 2020 година од тим ентузијасти за коцкање. Со операциите на казиното управува N1 Interactive Ltd, популарен казино оператор со седиште во Малта. Ова е истиот оператор што управува со Casino Universe, Мегаслот казино, и N1 казино. GSlot е лиценциран и регулиран во Малта.

  До 1000 € + 255 бесплатни вртења
  • ВИП третман
  • Дарежливи бонуси
  • Инстант начини на плаќање
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • ВИП третман
  • Дарежливи бонуси
  • Инстант начини на плаќање

  Лансиран токму во 2020 година, DuxCasino е едно од најдобрите нови онлајн казина денес. Сајтот за коцкање е управуван од N1 Interactive Ltd., истиот оператор зад него Казино Das Ist, Bob Casino, Casino Universe и Paradise Casino, меѓу другите популарни брендови. DuxCasino има лиценца издадена од органот за игри на среќа на Малта (MGA).

  • Разиграно искуство со игри
  • 700+ игри и растење
  • Дарежлив бонус за добредојде
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Разиграно искуство со игри
  • 700+ игри и растење
  • Дарежлив бонус за добредојде

  mr.play е онлајн казино погодно за мобилни телефони, лансирано во 2017 година. Тоа е во сопственост и управувано од Marketplay Limited. Во него има огромна колекција на казино игри напојувани со софтвер кој припаѓа на Aspire Global International Limited, реномиран оператор на казино. mr.play казиното е лиценцирано и регулирано од страна на Органот за игри на среќа на Малта и Комисијата за коцкање во Обединетото Кралство. mr.play е казино и спортска книшка погодна за мобилни телефони, основано во 2017 година. Тоа е во целосна сопственост и управувано од Marketplay Limited. Веб-страницата е напојувана од Aspire Global International Limited за да обезбеди сите игри да се играат непречено. Бидејќи mrplay.com продолжува да се шири на различни пазари, тој е лиценциран од повеќе агенции за игри.

  До 720 € + 200 бесплатни вртења
  • Сигурна и сигурна платформа
  • Стотици забавни игри
  • Казино со женска тема
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Сигурна и сигурна платформа
  • Стотици забавни игри
  • Казино со женска тема

  Queenplay, женско казино управувано од Marketplay LTD и работи на платформата Aspire Global, дебитираше во 2020 година. Marketplay LTD и Aspire Global се добро познати iGaming компании со многу експертиза, така што знаат што прават кога станува збор за изградба на висококвалитетни и популарни онлајн казина, а младата возраст на страницата за игри не е причина за загриженост.

  • Бонуси со високи ролери
  • Достапна е 24/7 поддршка
  • ВИП бонус
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Бонуси со високи ролери
  • Достапна е 24/7 поддршка
  • ВИП бонус

  Најдобрите казино игри се достапни на Regent Play ! Во однос на мобилните игри, Regent Play ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Блек Џек, Гребки, Видео Покер, Рулет, Онлајн обложување , заедно со многу други. Regent Play е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2019 . Regent Play изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

  • Услови за враќање на готовина
  • Услови за депозит
  • Голем избор на слотови Megaways
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Услови за враќање на готовина
  • Услови за депозит
  • Голем избор на слотови Megaways

  Најдобрите казино игри се достапни на Samosa Casino ! Во однос на мобилните игри, Samosa Casino ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Мини Бакара, Крепс, Dragon Tiger, Слотови, Punto Banco , заедно со многу други. Samosa Casino е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2020 . Samosa Casino изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

  • Дарежливи бонус понуди
  • Нови и ажурирани игри
  • PNP во Финска
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Дарежливи бонус понуди
  • Нови и ажурирани игри
  • PNP во Финска

  Најдобрите казино игри се достапни на Turbico Casino ! Во однос на мобилните игри, Turbico Casino ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Покер, Рулет, Гребки, Блек Џек, Видео Покер , заедно со многу други. Turbico Casino е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2019 . Turbico Casino изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

  • Нуди над 3200 игри
  • Повеќејазично казино
  • MGA лиценца
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Нуди над 3200 игри
  • Повеќејазично казино
  • MGA лиценца

  Најдобрите казино игри се достапни на Maneki Casino ! Во однос на мобилните игри, Maneki Casino ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Рулет, Видео Покер, Гребки, Блек Џек, Покер , заедно со многу други. Maneki Casino е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2019 . Maneki Casino изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

  Show less...Прикажи повеќе
  • Дарежливи бонус понуди
  • Сметка што може да се пренесе од кое било друго казино
  • 3500+ игри
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Дарежливи бонус понуди
  • Сметка што може да се пренесе од кое било друго казино
  • 3500+ игри

  Сол Казино е мобилна платформа за крипто-коцкање лансирана во 2019 година. Таа е во сопственост и управувана од Галактика НВ, казино оператор со бројни платформи за игри. Сол казиното поседува валидна лиценца за игри од Владата на Курасао што значи. Ова онлајн мобилно казино нуди импресивна библиотека на игри од познати провајдери на софтвер како што се Betsoft, Pragmatic Play и NetEnt. Sol Mobile Casino беше лансиран во 2019 година од Galaktika NV Угледот и популарноста на мобилното казино длабоко пораснаа со текот на годините поради неговите одлични услуги. Сол мобилното казино е добро упатено во игрите; затоа, многу сериозно ја сфаќа безбедноста на личните информации и финансиските трансакции на своите клиенти. Користи врвна технологија за шифрирање и најсовремени заштитни ѕидови за да ја постигне оваа цел. Со текот на годините, потроши многу време и напор во курирање на големото казино лоби со најдобрите игри од водечките развивачи во индустријата. Овој сеопфатен онлајн преглед за мобилен Sol Casino ќе ги нагласи клучните карактеристики кои му помагаат на Sol Casino да се истакне.

  • Голем избор на слотови
  • ВИП бонуси
  • Достапни се турнири
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Голем избор на слотови
  • ВИП бонуси
  • Достапни се турнири

  Најдобрите казино игри се достапни на Slot Hunter ! Во однос на мобилните игри, Slot Hunter ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Слотови, Руми, Pai Gow, Тексас Холдем, Рулет , заедно со многу други. Slot Hunter е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во undefined . Slot Hunter изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

  • 3500+ игри
  • 24/7 разговор во живо
  • Мазен интерфејс
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • 3500+ игри
  • 24/7 разговор во живо
  • Мазен интерфејс

  Wild Fortune е мобилно казино лансирано во 2020 година. Тоа е во сопственост на N1 Interactive Limited, основана компанија iGaming која управува со преку 20 брендови на казина. Wild Fortune работи легално во различни земји под лиценца за малтешки игри. Играчите од целиот свет имаат високо мислење за Wild Fortune. Дебитираше на пазарот за мобилни игри во 2020 година и нуди одлична колекција на казино игри и дилери во живо. Водечките компании во индустријата како NetEnt и Microgaming обезбедуваат игри во мобилното казино Wild Fortune.

  • Ново казино
  • Плати N Играј за DE NL FI
  • 10% Cashback
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Ново казино
  • Плати N Играј за DE NL FI
  • 10% Cashback

  Casiqo Mobile Casino е нова мобилна платформа за казино основана во 2021 година. Тоа е дел од N1 Interactive Limited, со седиште во Валета, Малта. Casiko Mobile Casino работи под орган за игри на среќа на Малта, издаден на неговата матична компанија во 2018 година. Тоа е распространето меѓу играчите во Австрија, Канада, Филипините, Хрватска и Канада.

  • Криптовалути
  • Грижа поддршка
  • Одлични бонуси
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Криптовалути
  • Грижа поддршка
  • Одлични бонуси

  Со портфолио од илјадници возбудливи и шарени игри, Wild Tornado Casino е рај и за новите и за искусни играчи на онлајн казино.

  • Пријателски на мобилниот телефон
  • 24/7 поддршка
  • Дарежливи бонуси
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Пријателски на мобилниот телефон
  • 24/7 поддршка
  • Дарежливи бонуси

  Најдобрите казино игри се достапни на Ocean Breeze ! Во однос на мобилните игри, Ocean Breeze ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Видео Покер, Кено, Бинго, Слотови, Крепс , заедно со многу други. Ocean Breeze е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2020 . Ocean Breeze изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

  • Биткоин казино
  • Повеќе валута
  • Повеќејазичен
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Биткоин казино
  • Повеќе валута
  • Повеќејазичен

  Најдобрите казино игри се достапни на 7Bit Casino ! Во однос на мобилните игри, 7Bit Casino ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Мајонг, Pai Gow, Dragon Tiger, Слотови, Крепс , заедно со многу други. 7Bit Casino е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2014 . 7Bit Casino изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

  • Биткоин казино
  • Повеќе валута
  • Бонус кодови
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Биткоин казино
  • Повеќе валута
  • Бонус кодови

  Најдобрите казино игри се достапни на KatsuBet ! Во однос на мобилните игри, KatsuBet ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Рулет, Тексас Холдем, Dragon Tiger, Покер, Фудбалско обложување , заедно со многу други. KatsuBet е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2020 . KatsuBet изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

  • Поддржани 10 јазици
  • Разновидност на плаќања
  • 24/7 поддршка
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Поддржани 10 јазици
  • Разновидност на плаќања
  • 24/7 поддршка

  Бумеранг е нова мобилна платформа за крипто игри, лансирана во 2020 година. Нуди огромна колекција на казино игри овозможени од преку 40 провајдери на софтвер. Мобилното казино Бумеранг е во сопственост и управувано од Rabidi NV, реномиран оператор на казино лиценциран според законите на Владата на Курасао. Тој е член на различни одговорни платформи за коцкање и нуди алатки за самоисклучување.

  200% до 500 € + 100 бесплатни вртења
  • Широк спектар на игри
  • Клуб за лојалност со уникатни бонуси
  • Ексклузивни подароци и изненадувања
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Широк спектар на игри
  • Клуб за лојалност со уникатни бонуси
  • Ексклузивни подароци и изненадувања

  Најдобрите казино игри се достапни на Rolling Slots ! Во однос на мобилните игри, Rolling Slots ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Сик Бо, Pai Gow, Покер, Мајонг, Dream Catcher , заедно со многу други. Rolling Slots е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2021 . Rolling Slots изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

  • Разновидност на платежни системи
  • Онлајн разговор 24/7
  • Продавница каде играчите можат да разменуваат монети за пари, бонуси
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Разновидност на платежни системи
  • Онлајн разговор 24/7
  • Продавница каде играчите можат да разменуваат монети за пари, бонуси

  Најдобрите казино игри се достапни на Wild Tokyo ! Во однос на мобилните игри, Wild Tokyo ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Бакара, Тексас Холдем, Видео Покер, Рулет, Покер , заедно со многу други. Wild Tokyo е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2020 . Wild Tokyo изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

  • Добри решенија за плаќање
  • Многу локализации
  • 1-3 часа се повлече
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Добри решенија за плаќање
  • Многу локализации
  • 1-3 часа се повлече

  Оваа вертикала_името е основано во провајдер_година_основана и додадена на локацијата_URL во провајдерот_датум_додадена. Врз основа на севкупните искуства на играчот на мобилниот казино, провајдер_давател на бодови за имиња_рејтинг од 10. Факторите што играат во оваа оцена вклучуваат бројки и типови на обезбедени мобилни игри, бонуси, опции за плаќање и повеќе.

  100 бесплатни вртења
  • Фер казино
  • Pay N Play казино
  • Нови и популарни игри
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Фер казино
  • Pay N Play казино
  • Нови и популарни игри

  Најдобрите казино игри се достапни на Turbonino ! Во однос на мобилните игри, Turbonino ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Блек Џек, Casino War, Бакара, Покер, Крепс , заедно со многу други. Turbonino е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2020 . Turbonino изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

  Прикажи повеќе
  Show less

  Најнови вести

  Мобилни казина наспроти онлајн казина
  2022-11-22

  Мобилни казина наспроти онлајн казина

  Како што технологијата напредува со огромна брзина, играњето казино игри на мобилни телефони станува вообичаено. Иднината на бизнисот со коцкање сега лежи во светот на мобилните телефони. Но, како мобилните казина се разликуваат од онлајн казината?

  5-те најдобри стратегии за видео покер
  2020-12-11

  5-те најдобри стратегии за видео покер

  Онлајн видео покер лесно се рангира меѓу наједноставните онлајн казино игри. Едноставно е за учење, а исплатите се одлични. Но, ако сакате да заработите играјќи покер онлајн, постојат неколку едноставни правила кои мора да ги разберете. Иако правилата важат различно за секоја варијанта, главната цел е да се квалификувате за рака со пет карти и да ја земете наградата од табелата за плаќање. Затоа, прочитајте ако сакате да го победите казиното играјќи видео покер.

  Топ 6 даватели на апликации за коцкање во 2020 година
  2020-11-24

  Топ 6 даватели на апликации за коцкање во 2020 година

  Значи, кој ги снабдува најдобрите мобилни апликации за коцкање? Додека многу играчи на онлајн казино ја игнорираат оваа тема, на располагање казино софтвер може да го одреди целокупното искуство со игри. Добавувачот на играта може да влијае на шансите за играње, правилата, ограничувањата на табелата и многу повеќе. Плус, тоа го прави вашиот мобилни казино многу поедноставно селектирање, ако ги познавате најдобрите развивачи на софтвер. Значи, ајде да дојдеме до тоа и да разговараме за некои добавувачи на софтвер кои ги напојуваат врвните апликации за коцкање во 2020 година.