Топ 10 Play'n GO Mobile Casino

Play'n GO е глобално признат производител на игри кој создава неверојатни игри за онлајн казина. Тие се една од водечките софтверски компании од нивниот вид и нивните игри се познати по тоа што се забавни и возбудливи. Некои од најдобрите игри од Play'n GO ги вклучуваат Sizzling Spins, Rise of Olympus и Street Magic.

Топ 10 Play'n GO Mobile Casino

Најнови вести

Play'n GO станува грчки по обезбедувањето лиценца за оператор
2021-09-06

Play'n GO станува грчки по обезбедувањето лиценца за оператор

На 25 мај 2021 г Play'n GO со гордост му соопшти на светот дека добила сосема нова грчка лиценца за оператор. Како резултат на тоа, грчките играчи сега ќе уживаат во популарните титули како 3 Кловн Монти, Scroll of Dead, European Roulette Pro и многу повеќе.

Play'n GO Roar во 2021 година со сосема нови наслови на слотови
2021-01-01

Play'n GO Roar во 2021 година со сосема нови наслови на слотови

2020 година беше турбулентна година поради пандемијата COVID-19. Но за онлајн казино развивачите на игри, беше година со повеќе подеми отколку падови. Оваа година, Play'n GO има објавено тешко удари процеп титули. И како што завршува годината, компанијата веќе се позиционира со сосема нови видео слотови. Значи, ајде да погледнеме неколку одлични нови видео слотови Play'n GO што може да ги играте за време на оваа празнична сезона.

Онлајн слот игри со мала нестабилност
2020-12-13

Онлајн слот игри со мала нестабилност

При изборот слот игри на онлајн казина, повеќето играчи имаат тенденција да гледаат на бонуси , теми, големината на џекпотот и RTP (Враќање на играчот). Сите овие се клучни начини за зголемување на вашите шанси за победа играјќи видео слотови. Но, што е со нестабилноста? Иако повеќето играчи не го гледаат овој концепт, нестабилноста игра витална улога во одредувањето колку можете да освоите на долг рок. Значи, прочитајте понатаму за да откриете зошто ниската нестабилност на слотовите значи повеќе победи.