Топ 10 NetEnt Мобилно Казино

NetEnt обезбедува некои од најголемите светски оператори на онлајн казино со врвен софтвер за игри. Нивната врвна платформа и возбудливите игри го водат пазарот со наградуваните флексибилни решенија за дигитални казино. Нивниот CasinoModule нуди комплетно решение за игри, со широк спектар на содржини со врвни перформанси и светски, возбудливи игри со моќен систем за управување.

Топ 10 NetEnt Мобилно Казино

Најнови вести

Играчот на Thrills казино победи во големото играње на NetEnt's Secret of the Stones
2023-06-04

Играчот на Thrills казино победи во големото играње на NetEnt's Secret of the Stones

MobileCasinoRank е секогаш во движење за да открие играчи кои победуваат големи и да им го додели признанието што го заслужуваат. Овој пат, љубопитноста го однесе нашиот тим во Thrills Casino, апликација за мобилни казино со седиште во Малта, лиценцирана и регулирана од Орган за игри на среќа на Малта. Казиното нуди илјадници слотови, вклучително и наслови од неразлични од NetEnt. И погоди што? Еден играч неодамна доби убава исплата за играње. Прочитајте за да дознаете повеќе!

NetEnt ги објавува чудата на Божиќ навреме за празничната сезона
2023-01-17

NetEnt ги објавува чудата на Божиќ навреме за празничната сезона

Ако сте го чекале Божиќното уживање на Дедо Мраз, тој конечно е тука со слот машината Wonders of Christmas на NetEnt. На 1 декември 2022 година, компанијата ја објави оваа сосема нова игра за да ја поттикне празничната атмосфера во казиното. Тоа е многу испарлива слот машина која се игра на уникатна табла во облик на дијамант со формат 3x4x5x4x3. Не грижете се; распоредот совршено ќе се вклопи на екранот на вашиот таблет или паметен телефон.

5 најефикасни прашања за избор на казино за мобилни телефони
2022-06-01

5 најефикасни прашања за избор на казино за мобилни телефони

Според Statista, корисници на паметни телефони ширум светот моментално изнесуваат 6,7 милијарди. Ова значи дека ентузијастите на казино имаат поголема веројатност да почнат да играат мобилни казино игри на паметни телефони наместо десктоп компјутери. Сепак, на новите играчи може претходно да им треба дополнително водство за тоа како да го изберат совршеното мобилно казино меѓу сите можни избори. Значи, денес, ако сè уште го учите вашиот занает во незгодната индустрија за коцкање. Потоа, еве уште неколку совети за избор на мобилно казино на кое можете да му верувате. Сега, ајде да се нурнеме веднаш!

Подготвени за криминалната драма во Knight Rider од NetEnt?
2022-03-23

Подготвени за криминалната драма во Knight Rider од NetEnt?

NetEnt сè уште не се вратил во акција во 2022 година. Но, тоа ќе се промени на 24 февруари, по лансирањето на преполната акција Knight Rider. Овој мобилен слот ќе ве врати во старите добри времиња на легендарната ТВ серија од 1982 година каде ранетиот Мајкл Најт ја води борбата со опасните криминалци. Секако, се појавува и неговиот неуништлив автомобил со вештачка интелигенција, КИТТ. Па тока за акција!