Топ 10 GTS Mobile Casino

Gaming Technology Solutions, популарно познат како GTS, е провајдер на казино софтвер од Англија. Тимот се гордее со преку 300 натпревари. Со опции кои се движат од Бинго, слотови, видео покер до игри со карти и игри на маса. Нивните решенија доаѓаат со совршена мешавина на флексибилност и иновација што ги радува и играчите и операторите на казината.