Greentube ги додава „Cops 'n' Robbers Vegas Nights“ во својот талент во Лас Вегас

GreenTube

2021-04-13

Eddy Cheung

Гринтуб коцкањето ќе се пресели на сосема ново ниво по додавањето на Cops 'n' Robbers Vegas Nights. Запомнете дека ова е најновиот додаток на оваа забава процеп серии кои станаа потпора во повеќето онлајн казина. Но, дали најновиот дел нуди интензивна, наградувачка и богата игра со бонуси како неговиот претходник?

Greentube ги додава „Cops 'n' Robbers Vegas Nights“ во својот талент во Лас Вегас

Игра на Cops 'n' Robbers Vegas Nights

Како и обично, Cops 'n' Robbers Vegas Nights е инспириран главно од органите на прогонот и ноќниот живот во Лас Вегас со палми околу мрежата. Уште еднаш, гејмерите ќе му помогнат на Берт да остане пред наредникот Бел во овој видео слот од 5 ролни на 20 линии за плаќање. Оваа игра доаѓа со повеќе возбудливи карактеристики, вклучувајќи модификатори со 4 ролни, секој со способност да ги зголеми шансите за победа на гејмерот.

Во меѓувреме, Берт ќе добие до четири бонуси за да му помогне брзо да се извлече од пленот. Бонус игрите Spotlight Wilds ги нудат многу потребните бесплатни вртења бидејќи бесплатната рунда On The Run ви овозможува да ја истражите Златната патека. Накратко, тука има повеќе можности за гејмерите да го зголемат својот фонд додека уживаат во извонредната авантура во Вегас.

Уникатни карактеристики на Cops "n" Robbers Vegas Nights

Како што е кажано, играта се одвива на платформа 5x3 со неонски симболи кои формираат до 20 победнички линии. Оваа онлајн казино игра има класични слики како што се патни знаци, коцки, логото на играта и многу повеќе. Од сите стандардни симболи, логото на играта најмногу наградува. Погодувањето на 2, 3, 4 и 5 логоа на игри плаќа 0,1, 2, 5 и 20 пати повеќе од оригиналниот влог. Сепак, Wilds дури и плаќа подобро со 25 пати почетен влог. Овој симбол ги заменува сите стандардни симболи.

Од друга страна, Берт може да се појави анимиран и да активира која било од четирите дополнителни функции. Тие вклучуваат:

 • Победа со динамит - оваа функција му овозможува на Берт да пукне или да не ги пукне ролните откако ќе изгуби круг на вртење. За возврат, можете да освоите бонус.

 • Bert's Wild Giveaway - Кога Берт е расположен, тој може да ја достигне својата торбичка и да додаде дополнителни симболи Wild на ролната 5. Ова предизвикува ролната 1 да се поместува налево со секое вртење. Тој ја повторува оваа акција додека не се јави наредникот Бел.

 • Bert's Going Wild – Додека Bonzo гледа, Берт трча зад мрежата за да додаде еден или повеќе Wilds. Ова им помага на играчите да направат повеќе победнички комбинации.

 • Reel Raider – Замавнувајќи се на врвот на мрежата за играње, Берт ги копира симболите на ролна 1 на преостанатите ролни. Ова создава сосема нова комбинација за плаќање. Како и во другите онлајн слотови, има многу дополнителни функции што треба да се очекуваат во оваа игра. Тие вклучуваат дополнителен мултипликатор, неограничен бесплатно вртење круга со бонус Wilds, и секако, повеќе парични награди.

  Која е RTP и исплата на ноќите на „Cops 'n' Robbers Vegas Nights?

  Прво, Cops 'n' Robbers Vegas Nights е слот со средна нестабилност со 96,14% RTP. Сега ова значи дека корисниците може да ги очекуваат тие чести победи овде. Но, тоа не е необична работа. Cops 'n' Robbers Vegas Nights им овозможува на играчите да освојат до 1.000 пати почетен влог. Играчите можат да користат облози од 0,2 до 40 кредити за да постигнат максимална исплата. Оваа онлајн казино игра може да се игра и на мобилни и на десктоп казина и моментално е достапна на сите партнери на Greentube B2B

  Cops 'n' Robbers Vegas Nights: Final Thoughts

  Ако сте љубител на онлајн коцкање и барате нешто забавно и авантуристичко без да освоите многу, тогаш оваа игра на Greentube е совршено погодна за вас. Тој може да се пофали со духот на ловење на трилер додека нуди повеќе карактеристики на играта. Генерално, врвната исплата не е толку примамлива, но модификаторите и играта нудат нешто ново.

Најнови вести

Betsoft Gaming го зајакнува својот избор на игри на маса со Врховни 777 Џекпот
2023-05-25

Betsoft Gaming го зајакнува својот избор на игри на маса со Врховни 777 Џекпот

Вести

Промоција на казино

1xBet:До 1500 € + 150 вртења
Играј сега
22BET
22BET:До 600 долари
1xSlots
1xSlots:До 1500 € + 150 бесплатни вртења