Топ 30 Ezugi Мобилно Казино

Езуги се гордее со тоа што ги има најприспособливите онлајн казино решенија некогаш направени. Всушност, операторот успеа да импресионира милиони играчи и казина со нивната широка палета на онлајн игри. Но, тоа не е сè; тие исто така создадоа врвно решение за казино во живо кое се покажа како огромен успех.

Топ 30 Ezugi Мобилно Казино
mk Country FlagCheckmark

1xBet

mk Country FlagCheckmark
До 1500 € + 150 вртења
Show less...Прикажи повеќе
Добијте го бонусот
 • Високо ролери казино
 • Се играше во многу земји
 • Најдобар избор на облози
Show less...
Прикажи повеќе
 • Високо ролери казино
 • Се играше во многу земји
 • Најдобар избор на облози

Мобилното казино 1xBet е подружница во целосна сопственост на Сергеј Корсаков. Матичната компанија е со седиште во Кипар и има филијали низ целиот свет. Мобилното казино 1xBet е лиценцирано и регулирано според законите на Владата на Курасао. Експанзивното лоби за игри во мобилното казино 1xBet е реномирани софтверски провајдери како што се Microgaming и NetEnt. 1Xbet е добро воспоставена онлајн казино платформа во светот на коцкањето. Казиното првично беше лансирано во 2007 година, а со текот на годините доби огромен број следбеници. Сите негови операции се легитимни бидејќи е лиценцирана и регулирана од Комисијата за еИгри во Курасао. Како резултат на тоа, тие можат да обезбедат услуги на ценети клиенти од целиот свет. Тие моментално имаат стотици илјади корисници, значително повеќе од повеќето онлајн казина. Во овој преглед на 1XBet казино, ќе погледнеме зошто толку многу луѓе го претпочитаат ова мобилно казино пред другите. Некои од поволностите што ќе ги дознаете вклучуваат мобилна компатибилност, бонуси за нови играчи и одлична колекција на игри.

До 120 € + 120 вртења
Show less...Прикажи повеќе
 • 96%+ исплата на врвни спортови
 • Брза услуга за клиенти
 • Казино за спортско обложување
Show less...
Прикажи повеќе
 • 96%+ исплата на врвни спортови
 • Брза услуга за клиенти
 • Казино за спортско обложување

Обложувалницата и спортската обложувалница 20Bet е основана во 2020 година. Сопственост и управувано од TechSolutions Group NV, казиното нуди обложување исполнето со акција во безбедна и сигурна средина за коцкање, гарантирана со лиценцата на Управата за игри на среќа Курасао. Има над 1700 опции за обложување со најмалку 50.000 настани пред натпреварот и 96%+ исплата во врвните спортски лиги.

До 500 € + 200 бесплатни вртења
 • Пријателски на мобилен телефон
 • Прифатени бикоини
 • Достапна е спортска книшка
Show less...
Прикажи повеќе
 • Пријателски на мобилен телефон
 • Прифатени бикоини
 • Достапна е спортска книшка

Wazamba Mobile Casino е крипто-пријателски онлајн казино лансиран во 2019 година. Тоа е во сопственост и управувано од Rabidi NV, реномирана казино фирма со седиште во Курасао. Казиното Вазамба е лиценцирано и регулирано според законите на Владата на Курасао. Tilaros Limited, платежен агент за Rabidi NV, управува со сите плаќања во ова казино. Wazamba Casino е платформа за игри погодна за мобилни телефони, лансирана во 2019 година. Таа е во сопственост на Rabidi NV, добро воспоставен казино оператор, инкорпориран во Курасао. Тоа е сестрински ентитет на Бумеранг, SlotsPalace, GreatWin и Sportaza, меѓу другите онлајн казина. Позадината на Wazamba Casino ве подготвува за возбудливо искуство во џунглата. Има многу мистериозни кутии кои чекаат играчите да се отворат.

100 € + 100 бесплатни вртења
 • Табла за најдобар играч
 • Чист дизајн
 • Повеќејазично казино
Show less...
Прикажи повеќе
 • Табла за најдобар играч
 • Чист дизајн
 • Повеќејазично казино

Луѓето кои уживаат во коцкањето во движење ќе најдат многу што да ценат за Националното казино. Иако може да се игра на десктоп компјутери, казиното е исто така целосно оптимизирано за мобилни коцкање и е 100% компатибилно со рачни уреди со Android и iOS, како што се таблети и паметни телефони. Управувано од TechSolutions Group NV, National Casino поседува лиценца за коцкање од Органот за игри на среќа Курасао и нуди стотици забавни и возбудливи игри за нови и стручни коцкари.

До 1000 € + 100 бесплатни вртења
 • Бонус понуди за добредојде
 • 3500 игри
 • Достапно е инстант играње
Show less...
Прикажи повеќе
 • Бонус понуди за добредојде
 • 3500 игри
 • Достапно е инстант играње

Номини Казино е сосема ново онлајн казино кое првпат ги отвори своите врати во август оваа година. Бидејќи новоотвореното Nomini Казино се потпира на голем број даватели на игри за да останат на површина во морето од онлајн казина, можете да очекувате голема разновидност на игри на оваа платформа. Не треба да се грижите за сериозноста на Номини Казино бидејќи има лиценца Курасао и нејзината матична компанија, 7StarsPartners, веќе управува со неколку други онлајн казина.

Добијте над 2000 € + 100 вртења 🎰
Show less...
Прикажи повеќе

  Spin Samurai е нова локација за мобилни игри, лансирана во 2020 година. Нуди огромна библиотека за казино со преку 3.000 игри овозможени од реномирани софтверски провајдери како што се Pragmatic Play, Wazdan, NetEnt и Spinomeal. Мобилното казино Spin Samurai е во сопственост на Dama NV, ветеран оператор на казино лиценциран и регулиран според законите на Курасао. Spin Samurai е казино погодно за мобилни телефони, лансирано во 2020 година. Се гордее како врвна дестинација за високи ролери и буџетски коцкари. Мобилното казино Spin Samurai е во сопственост и управувано од Dama NV Има фасцинантна јапонска тема со шарен интерфејс, со црна боја како боја на позадината што ги прави иконите да се појавуваат. Ќе наидете на различни оружја што ги користеле Самурај за време на нивното владеење во предмодерна Јапонија. Во основа, веб-локацијата е добро структурирана, едноставна за навигација и е прилично волшебна.

  До 1000 €
  Show less...
  Прикажи повеќе

   Bettilt е едно од најдобрите онлајн казина со a спортска книшка. Овој потфат, управуван од Abudantia BV, започна во 2016 година и стана омилен на фановите, особено меѓу љубителите на коцкање со мобилни казино. Bettilt казиното работи според прописите на Curacao eGaming. Казиното поседува лиценца Antillephone NV (бр. 8048/JAZ2014-034).

   До 500 € + 200 бесплатни вртења
   Show less...
   Прикажи повеќе

    Alf Casino е казино кое не е ништо помалку од спектакуларно. Ова казино е дизајнирано имајќи ја предвид големината, од добро изведениот дизајн до неверојатно привлечниот избор на игри. Од своето основање во 2018 година, Alf Casino се понапред и подалеку за да се осигура дека сите аспекти потребни за успех се на место и подготвени за употреба.

    До 500 € + 200 бесплатни вртења
    • Пријателски на мобилниот телефон
    • Бонус понуди за добредојде
    • Достапна е спортска книшка
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Пријателски на мобилниот телефон
    • Бонус понуди за добредојде
    • Достапна е спортска книшка

    Мобилното казино Рабона беше лансирано во 2019 година од Рабиди НВ Казиното Рабона е целосно лиценцирано и регулирано од Владата на Курасао. Играчите можат да се уверат дека ќе имаат фер и пријатно искуство со коцкање. SSL енкрипцијата, систем кој гарантира доверливост на чувствителните податоци, ја потврдува доверливоста на брендот. Рабона е ново казино и спортска книшка погодна за мобилни телефони, лансирана во 2019 година. Во сопственост и управувана е од Rabidi NV За да се задоволат сите барања на играчите; тој нуди обемна библиотека со казино игри и дилери во живо. Рабона соработува со неколку програмери за да ви донесе најсовремена мобилна казино лоби.

    • Пријателски на мобилен телефон
    • Одлична услуга за клиенти
    • Различни бонуси за добредојде
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Пријателски на мобилен телефон
    • Одлична услуга за клиенти
    • Различни бонуси за добредојде

    Мобилното казино LibraBet е платформа за крипто-игри лансирана во 2018 година. Има валидна лиценца за еИгри во Курасао. Мобилното казино LibraBet е подружница во целосна сопственост на Rabidi NV, популарен казино оператор со седиште во Кипар. И покрај тоа што е ограничен во некои земји, тој навлезе на неколку пазари во Европа, Азија и Канада.

    450% до 800 € + 250 бесплатни вртења
    • Дарежливи бонуси
    • Мулти-валута
    • Пријателски на мобилниот телефон
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Дарежливи бонуси
    • Мулти-валута
    • Пријателски на мобилниот телефон

    Мобилното казино Cadoola беше лансирано во 2017 година. Тоа е подружница на Araxio Development NV Тоа е лиценцирано од Одборот за контрола на коцкање Курасао преку неговата матична компанија. Тој е дом на стотици видео слотови, игри на маса и други специјализирани игри од врвни провајдери на софтвер како што се Pragmatic Play, Yggdrasil, Quickfire, Evolution Gaming итн. Ајде да разгледаме некои од карактеристиките зад сината тема на казиното Cadoola.

    До $750 + 200 бесплатни вртења
    • Широк опсег на популарни игри
    • Повеќејазични казина
    • Пријателски на мобилен телефон
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Широк опсег на популарни игри
    • Повеќејазични казина
    • Пријателски на мобилен телефон

    BoaBoa Mobile Casino беше лансиран во 2017. Целосно е во сопственост и управуван од Araxio Development NV. Соработуваше со различни провајдери на софтвер за да создаде фантастична колекција на наслови на казино игри. Мобилното казино BoaBoa доаѓа со елегантен изглед со едноставен кориснички интерфејс и комбинација од бела, црвена и зелена боја на позадината. Иако е отворен за сите играчи на глобално ниво, тој е распространет меѓу канадските и европските играчи.

    До 500 € + 200 бесплатни вртења
    • Најнови понудени игри
    • Дарежливи бонуси за добредојде
    • Одлична услуга за клиенти
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Најнови понудени игри
    • Дарежливи бонуси за добредојде
    • Одлична услуга за клиенти

    Araxio Development NV поседува и управува со казиното Малина, кое беше отворено во 2016 година. Оваа корпорација не е непозната за секторот за игри, бидејќи претходно ги поседуваше и управуваше со казиното Cadoola и Alf Casino. Операторот има лиценца и е регулиран со законодавството за коцкање на Курасао. Оваа лиценца е добро позната во индустријата, а нејзината правичност и безбедност зборуваат сами за себе.

    До $/€ 400 или 5 BTC + 200 вртења
    • Транспарентна политика
    • Широк спектар на игри
    • Без дополнителни надоместоци за депозити
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Транспарентна политика
    • Широк спектар на игри
    • Без дополнителни надоместоци за депозити

    LevelUp е сосема ново казино што беше основано во 2020 година. Со него управува нејзината реномирана матична компанија, Dama NV, под лиценца од владата на Курасао. Почетната страница на страницата има трендовска темна позадина. Се друго е организирано уредено. Секако, се чувствува пријателски за коцкар кога ја прелистувате веб-страницата на ова казино.

    До 1000 € + 200 бесплатни вртења
    • Пријателски на мобилниот телефон
    • Дарежливи бонуси
    • ВИП понуди
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Пријателски на мобилниот телефон
    • Дарежливи бонуси
    • ВИП понуди

    Лакленд е добро воспоставено мобилно казино основано во 2015 година. Нуди огромна колекција на казино игри со над 900 наслови во своето лоби. Тоа е замисла на Aspire Global International Limited. Мобилното казино Лакленд е лиценцирано и регулирано од Органот за игри на среќа на Малта. Освен тоа, мобилното казино Лакленд ги почитува сите прописи за наградни игри во САД.

    200% бонус + 30 вртења
    • Достапна е 24/7 поддршка
    • Минимален депозит $2
    • Освојте награди како гаџети
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Достапна е 24/7 поддршка
    • Минимален депозит $2
    • Освојте награди како гаџети

    Slottica е дел од група казина во сопственост на Atlantic Management BV. Ги отвори своите врати во 2019 година и моментално работи под регулатива од Curaçao eGaming. Веб-страницата се удвојува како казино, како и како спортска обложувалница. Нејзината веб-страница не е толку фенси, но доаѓа во едноставен, лесен дизајн.

    До 1000 € + 170 вртења
    • Повлекувања без облог!
    • Игри со голема колекција
    • Услуга за корисници 24/7
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Повлекувања без облог!
    • Игри со голема колекција
    • Услуга за корисници 24/7

    Во сопственост на Mountberg BV, компанија регулирана од Владата на Курасао, ViggoSlots има многу задоволни коцкари од своето основање во 2017 година. Играчите имаат пристап до голема библиотека на игри од провајдери како Microgaming, Betsoft и GameArt. Во казиното има многу слотови омилени за играчите како Blood Suckers, Thunderstruck II и Dead or Alive.

    До $3000 + 100 вртења
    • Достапна е 24/7 поддршка
    • Различни големи игри
    • Достапни виртуелни спортови
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Достапна е 24/7 поддршка
    • Различни големи игри
    • Достапни виртуелни спортови

    Spinamba е тема на Карибите онлајн казино кој нуди пазари за спортско обложување со високи коефициенти, покрај возбудливите онлајн казино игри. Во сопственост и управувано од Атлантик Менаџмент БВ, казиното работи од 2019 година. Лиценцирано е и регулирано во јурисдикцијата на Курасао, каде што работи под CIL Master Gaming лиценца (# 5536/JAZ).

    • Разиграно искуство со игри
    • 700+ игри и растење
    • Дарежлив бонус за добредојде
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Разиграно искуство со игри
    • 700+ игри и растење
    • Дарежлив бонус за добредојде

    mr.play е онлајн казино погодно за мобилни телефони, лансирано во 2017 година. Тоа е во сопственост и управувано од Marketplay Limited. Во него има огромна колекција на казино игри напојувани со софтвер кој припаѓа на Aspire Global International Limited, реномиран оператор на казино. mr.play казиното е лиценцирано и регулирано од страна на Органот за игри на среќа на Малта и Комисијата за коцкање во Обединетото Кралство. mr.play е казино и спортска книшка погодна за мобилни телефони, основано во 2017 година. Тоа е во целосна сопственост и управувано од Marketplay Limited. Веб-страницата е напојувана од Aspire Global International Limited за да обезбеди сите игри да се играат непречено. Бидејќи mrplay.com продолжува да се шири на различни пазари, тој е лиценциран од повеќе агенции за игри.

    До 720 € + 200 бесплатни вртења
    • Сигурна и сигурна платформа
    • Стотици забавни игри
    • Казино со женска тема
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Сигурна и сигурна платформа
    • Стотици забавни игри
    • Казино со женска тема

    Queenplay, женско казино управувано од Marketplay LTD и работи на платформата Aspire Global, дебитираше во 2020 година. Marketplay LTD и Aspire Global се добро познати iGaming компании со многу експертиза, така што знаат што прават кога станува збор за изградба на висококвалитетни и популарни онлајн казина, а младата возраст на страницата за игри не е причина за загриженост.

    • Бонуси со високи ролери
    • Достапна е 24/7 поддршка
    • ВИП бонус
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Бонуси со високи ролери
    • Достапна е 24/7 поддршка
    • ВИП бонус

    Најдобрите казино игри се достапни на Regent Play ! Во однос на мобилните игри, Regent Play ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Блек Џек, Гребки, Видео Покер, Рулет, Онлајн обложување , заедно со многу други. Regent Play е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2019 . Regent Play изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

    • Биткоин бонус за регистрација
    • Над 2600+ игри
    • Крипто спортска книга
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Биткоин бонус за регистрација
    • Над 2600+ игри
    • Крипто спортска книга

    Најдобрите казино игри се достапни на Rocketpot ! Во однос на мобилните игри, Rocketpot ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Рулет, Бакара, Блек Џек, Dragon Tiger, Сик Бо , заедно со многу други. Rocketpot е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2019 . Rocketpot изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

    • Дарежливи бонус понуди
    • Достапна е 24/7 поддршка
    • Брзо депозит и повлекување
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Дарежливи бонус понуди
    • Достапна е 24/7 поддршка
    • Брзо депозит и повлекување

    Casino Empire е онлајн казино платформа основана во 2018 година. Нуди сеопфатно лоби за игри од некои од врвните провајдери на софтвер во индустријата. Casino Empire работи под главната лиценца издадена од Владата на Курасао на Geomatic Marketing NV Callkey Systems Limited, подружница на Geomatic Marketing NV, ги надгледува сите операции на оваа платформа.

    • Криптовалути
    • Грижа поддршка
    • Одлични бонуси
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Криптовалути
    • Грижа поддршка
    • Одлични бонуси

    Со портфолио од илјадници возбудливи и шарени игри, Wild Tornado Casino е рај и за новите и за искусни играчи на онлајн казино.

    • Биткоин казино
    • Повеќе валута
    • Повеќејазичен
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Биткоин казино
    • Повеќе валута
    • Повеќејазичен

    Најдобрите казино игри се достапни на 7Bit Casino ! Во однос на мобилните игри, 7Bit Casino ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Мајонг, Pai Gow, Dragon Tiger, Слотови, Крепс , заедно со многу други. 7Bit Casino е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2014 . 7Bit Casino изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

    • Биткоин казино
    • Повеќе валута
    • Бонус кодови
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Биткоин казино
    • Повеќе валута
    • Бонус кодови

    Најдобрите казино игри се достапни на KatsuBet ! Во однос на мобилните игри, KatsuBet ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Рулет, Тексас Холдем, Dragon Tiger, Покер, Фудбалско обложување , заедно со многу други. KatsuBet е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2020 . KatsuBet изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

    • Играјте бесплатно слотови
    • Најдобрите провајдери
    • Високо испарливи слот игри
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Играјте бесплатно слотови
    • Најдобрите провајдери
    • Високо испарливи слот игри

    Vegadream е ново мобилно казино лансирано во 2021 година. Тоа е во сопственост и управувано од Gammix Limited, со Malta Gaming Authority (MGA) како орган за лиценцирање. Мобилното казино Vegadream содржи експанзивно казино лоби напојувано од огромни провајдери на софтвер. Исто така, поддржува повеќе начини на плаќање и јазици. Мобилното казино Vegadream е револуционерна платформа за коцкање лансирана во 2021 година. Нуди широк спектар на казино игри од бројни развивачи на софтвер. Како што сугерира името, Vegadream нуди врвни карактеристики за да го направи најсветло во плејадата на мобилни казина. Ги користи најновите безбедносни карактеристики за да обезбеди играчите да уживаат во безбеден и безбеден простор за игри. Мобилното казино Vegadream е лиценцирано и регулирано од Malta Gaming Authority, врвен и реномиран орган за игри.

    200% до 500 € + 100 бесплатни вртења
    • Широк спектар на игри
    • Клуб за лојалност со уникатни бонуси
    • Ексклузивни подароци и изненадувања
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Широк спектар на игри
    • Клуб за лојалност со уникатни бонуси
    • Ексклузивни подароци и изненадувања

    Најдобрите казино игри се достапни на Rolling Slots ! Во однос на мобилните игри, Rolling Slots ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Сик Бо, Pai Gow, Покер, Мајонг, Dream Catcher , заедно со многу други. Rolling Slots е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2021 . Rolling Slots изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

    • Разновидност на платежни системи
    • Онлајн разговор 24/7
    • Продавница каде играчите можат да разменуваат монети за пари, бонуси
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Разновидност на платежни системи
    • Онлајн разговор 24/7
    • Продавница каде играчите можат да разменуваат монети за пари, бонуси

    Најдобрите казино игри се достапни на Wild Tokyo ! Во однос на мобилните игри, Wild Tokyo ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Бакара, Тексас Холдем, Видео Покер, Рулет, Покер , заедно со многу други. Wild Tokyo е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2020 . Wild Tokyo изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

    • Достапни се дневни бонуси
    • Огромна библиотека за игри
    • Шема за ВИП и лојалност
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Достапни се дневни бонуси
    • Огромна библиотека за игри
    • Шема за ВИП и лојалност

    Најдобрите казино игри се достапни на Captain Spins ! Во однос на мобилните игри, Captain Spins ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Руми, Крепс, Казино Холдем, Бинго, Dream Catcher , заедно со многу други. Captain Spins е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2018 . Captain Spins изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

    Прикажи повеќе
    Show less

    Најнови вести

    Ezugi: Водечки развивач на игри во светот
    2021-08-09

    Ezugi: Водечки развивач на игри во светот

    Езуги, водечки развивач на казино во живо, основана во 2012 година од ветерани од индустријата за игри, обезбедува иновативни игри со дилери во живо на онлајн операторите. Ќе разговараме за најважните моменти од нивните најнови подвизи во преглед на вестите од нивната индустрија.