Топ 10 Evolution Gaming Mobile Casino

Evolution gaming е револуционерна софтверска иновација во казино игрите. Тие работат со врвни бизниси за онлајн игри и ги обезбедуваат најдобрите услуги за казино во живо од бизнис до бизнис. Ова се постигнува преку повеќе платформи, канали и уреди.

Топ 10 Evolution Gaming Mobile Casino

Најнови вести

Молња рулетот на Evolution оди во Њу Џерси
2022-02-01

Молња рулетот на Evolution оди во Њу Џерси

2022 година не можеше да започне подобро за љубителите на Еволуција во Њу Џерси. Ова е откако специјалистот за украсени игри во живо објави на 14 јануари дека Lightning Roulette сега ќе биде достапен во најдобрите мобилни казина во Garden State.

Еволуција дебитира со сосема нова казино шоу за готовина или готовина во живо
2021-12-01

Еволуција дебитира со сосема нова казино шоу за готовина или готовина во живо

Evolution Gaming е наградуван развивач на мобилни казино игри познат по своите забавни наслови и иновации. Овој пат, компанијата објави на 22 септември 2021 година дека ќе лансира Cash or Crash, уникатна казино игра во живо. Значи, што е ново од оваа возбудлива иновација на Evolution?

Топ 6 даватели на апликации за коцкање во 2020 година
2020-11-24

Топ 6 даватели на апликации за коцкање во 2020 година

Значи, кој ги снабдува најдобрите мобилни апликации за коцкање? Додека многу играчи на онлајн казино ја игнорираат оваа тема, на располагање казино софтвер може да го одреди целокупното искуство со игри. Добавувачот на играта може да влијае на шансите за играње, правилата, ограничувањата на табелата и многу повеќе. Плус, тоа го прави вашиот мобилни казино многу поедноставно селектирање, ако ги познавате најдобрите развивачи на софтвер. Значи, ајде да дојдеме до тоа и да разговараме за некои добавувачи на софтвер кои ги напојуваат врвните апликации за коцкање во 2020 година.

Предности на мобилните казино апликации
2020-10-31

Предности на мобилните казино апликации

Дали сте свесни дека повеќе играчи на казино играат мобилни казина отколку на десктоп или лаптоп? Па, според извештајот на UKGC за 2019 година, најмалку 55% од сите обложувачи во ОК ги користат своите мобилни телефони или таблети за да играат и да победат. Но, кога ќе одлучите да одите мобилни казино, имаш толку критични избори да направам. Треба да изберете дали да играте на онлајн казино за мобилни телефони или да преземете посебна апликација. Затоа, пред да регистрирате сметка за мобилни казино, прво прочитајте го ова упатство.