Топ 10 Betsoft Mobile Casino

Betsoft е еден од најпознатите светски креатори на мобилни казино игри и 3D слотови. Игрите што ги нудат се привлечни и возбудливи. Компанијата користи HTML5 технологија за да создаде низа фантастични производи. Бетсофт работи силно повеќе од 10 години и има освоено голем број награди.

Топ 10 Betsoft Mobile Casino

Најнови вести

Betsoft започнува 2022 година со класичните тројни сочни капки
2022-02-21

Betsoft започнува 2022 година со класичните тројни сочни капки

На 27 јануари 2022 година, Betsoft го објави дебито на овошно искуство преку Triple Juicy Drops. Оваа сосема нова игра може да се пофали со каскаден систем, кој носи освежувачки поинаков начин на движење на макари. 

Одете на патување на исток со г-дин Макао на Betsoft
2021-10-04

Одете на патување на исток со г-дин Макао на Betsoft

Кога станува збор за развој на некои од најдобрите мобилни казино игри наоколу, Betsoft е вредно за возбуда. Компанијата досега има издадено повеќе од 200 RNG игри на 15+ регулирани пазари. Запомнете, игрите на Betsoft се тестирани за правичност од независната Gaming Labs International.

Врвни мобилни казино провајдери на софтвер
2021-08-13

Врвни мобилни казино провајдери на софтвер

Технологијата драстично се подобрува во денешно време. Софтвер кој мобилни казина користењето неодамна е понапредно од оние што се користеа во минатото.