EGO

Affiliate програмата EGO е основана во 2007 година. Тоа е одличен начин за корисниците на веб-локациите да направат дополнителен прилив на приход од добро познато име со линкови до онлајн казина. Исто така, тие создадоа програма за партнерство преку промовирање на брендови и услуги на GamingOnline за одредена провизија.

Филијалите на EGO казиното можат да заработат до 40% од упатувања, обложени приходи и задачи за CPA. Постојат и хибридни планови за посветени филијали. Заинтересираните поединци или бизниси можат да изберат бренд на казино и да промовираат слотови или други платформи. Еве повеќе за оваа програма и различните начини да заработите повеќе приходи.

Најнови вести

Казино Его - Суперѕвезда што доаѓа
2021-08-27

Казино Его - Суперѕвезда што доаѓа

Его казиното е сосема ново онлајн казино кои беа лансирани во 2020 година. Тие се карактеризираат со различни одлични опции за игри, како што се онлајн бинго, казино во живо и игри со гребење карти за да се обезбеди најдоброто искуство за играње за коцкарите. Вљубениците во казиното можат да се релаксираат и да уживаат во најдоброто можно играчко искуство, комплетно со целосното уживање и забава што Его Казино ги воведе на пазарот за коцкање. Тие се обидоа да допрат до голема мрежа на фанови на казино ширум светот за да докажат дека се во сериозна работа и дека се легитимен оператор на онлајн казино.