Придружна програма

1xBet

1xBet Affiliates е една од најголемите придружни програми за коцкање достапни на интернет даватели на казино и играчите. Излегува со доживотна провизија до 40 проценти по играч. Додека љубителите на коцкањето имаат за цел да добијат големи дневници, учеството во програмата за партнери 1xBet е уште една неискористена тајна за да заработите огромни пари од обложување.

Прикажи повеќе..
21 Affiliates

Секој што сака да промовира онлајн казино со луксузна тема, дошол до вистинскиот бренд на казино: 21 Филијали. Своите понуди ги насочува кон играчите, знаејќи дека висококвалитетното играње искуство е од суштинско значење за да се здебелат паричниците на филијалите. 21 Affiliates користи две стратегии што ги сакаат партнерите:

Прикажи повеќе..
22bet Partners

„22bet Partners“ е придружна програма која стои зад промоцијата на 22bet Казиното и е регулирана со законите на Курасао. Достапно е и во мобилни казина. Играчите можат да уживаат во игри од провајдери како Play'n GO, NetEnt. и Microgaming. Подружниците кои сакаат да промовираат „22bet Partners“ се одговорни за ексклузивна провизија, процент од нето приходот генериран од играчите што ги упатуваат.

Прикажи повеќе..
Aff Power

AffPower е придружна програма која се фокусира на промовирање на одредени онлајн казина. Казината во оваа група нудат игри со дилери во живо, неколку слотови и многу повеќе од водечки провајдери. Марката на казиното, AffPower, е основана во 2011 година под јурисдикција на Малта. Повеќето филијали на AffPower се под моделот на споделување приходи со флексибилен начин на плаќање.

Прикажи повеќе..
Affiliate Cruise

Affiliate Cruise, партнерска програма за врвни онлајн казино брендови, беше лансирана во септември 2014 година и лиценцирана во ОК и Малта. За најдобро корисничко искуство, казиното има неколку мобилни казина, RNG игри и игри со дилери во живо. Affiliate Cruise работи на некои софтвери, вклучувајќи Net Entertainment, Play'n Go, 2x2 Gaming и многу повеќе.

Прикажи повеќе..
Betchan Affiliates

BetChan Affiliates е партнерска програма за казино игри BetChan бара од партнерите да помогнат во промовирањето на неговите казина на нивните различни платформи. И како нејзина почетна линија, BetChan ветува неверојатни 30% доживотна провизија од профитот што го прават упатените играчи. Поканувањето на други филијали да се приклучат на оваа мрежа, исто така, привлекува провизија за упатувачот од добивката што ја остваруваат тие филијали.

Прикажи повеќе..
Betsson Group Affiliates

Betsson Group Affiliates има над 40 години искуство во индустријата за игри. Оваа импресивна количина на искуство, исто така, тече низ нивната придружна програма. Тие имаат посветен персонал со долгогодишно искуство и знаење за да ги водат филијалите низ нивната придружна програма.

Прикажи повеќе..
Bob Casino Affiliates

Bob Casino Affiliates е во сопственост и управувана од Direx NV, лиценцирана според законот на Курасао. Тој е домаќин на неколку натпревари од некои од најдобро казино даватели на игри, како што се NetEnt, Quickfire и 1x2gaming. Подружниците ширум светот добиваат плата на првиот ден од секој месец без пренос на негативно салдо.

Прикажи повеќе..

Bright Affiliates