Најдобрите YakoCasino Affiliates Мобилно Казино s

Како работи
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

YakoCasino Affiliates е партнерска програма која им овозможува на подружниците/партнерите да заработи провизии со упатување на играчите да се регистрираат и да депонираат на игри понудени од брендот на казино. Јако се гордее со фактот дека напорната работа треба да привлече дебели награди. Нуди 25% бонус за добредојде и до 40% месечен удел на приходите, што е намалување на приходите генерирани од депозитот на упатените играчи.

Како работи

Филијалата на маркетерите кои се приклучуваат на мрежата имаат право на робусни маркетиншки добра како што се банери, билтени, извештаи, банери за чистење на страници и текстуални врски. Тие гарантираат дека маркетинг кампањата оди далеку и нашироко. Секој партнер има дел од контролната табла што ги следи перформансите на избраните маркетинг ресурси.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)