Најдобрите Uffiliates Мобилно Казино s

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Uffiliates е придружна програма на официјалното казино во мрежата 888, која води листа на водечки сајтови кои исто така нудат спортско обложување и покер. Affiliates работи повеќе од една деценија и на своите филијали им нуди повеќекратни шеми за провизии. Партнерите можат да заработат провизии или преку договор за цена по купување (CPA) или преку план за споделување приходи.

Филијалата работат на еден од водечките софтвери во индустријата, Комерцијален софтвер, со маркетинг алатки фокусирани на конверзија за своите партнери. Нејзините филијали имаат стандарден договор за провизија, почнувајќи од 30% - 40% удел на приходите, додека под-подружниците од ниво 1 добиваат удел во приходите од 4%.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)