Најдобрите Supr Affiliates Мобилно Казино s

Како работи
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Supr Affiliates е маркетинг кампања наменета за филијали да промовираат одредени казино брендови. Овие филијали ќе заработат провизии за сообраќајот испратен до брендовите. Импресивно, Supr Affiliates не ги пренесува негативните салда на своите филијали од еден месец во друг.

Како работи

Претпоставените партнери треба да се упатат на страницата за пријавување на Supr Affiliates за да се приклучат на програмата. Ним им се понудени креативци, линкови за следење и можност за прегледување на статистиката на нивните перформанси. Секој нов партнер добива 25% добредојдена провизија која се зголемува до 40% како што се зголемуваат неговите нови играчи за депонирање. Исплатата на заработените провизии се врши на почетокот на месецот.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)