Најдобрите RP Affiliates Мобилно Казино s

Како работи
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

RP Affiliates се гордеат што нудат вредност на своите онлајн казино филијали и играчите се однесуваат на брендот. Импресивно, RP Affiliates им нуди на новите подружници огромна провизија од 50% во првите два месеци. Потоа, тие се движат кон конкурентните стандардни стапки на брендот. Понатаму, RP Affiliates ветува дека никогаш нема да ги погоди своите филијали со негативен пренос.

Како работи

Приклучувањето кон партнерската мрежа ги отвора партнерите за различни алатки за кампања, од банери до текстуални врски. Сите овие им помагаат на филијалите да испраќаат сообраќај кон програмата на брендот, дозволувајќи им на филијалите да заработат доживотно силен удел на приходите на играчите онолку долго колку што тие депонираат.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)