Најдобрите Posh Friends Affiliates Мобилно Казино s

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer

Posh Friends Affiliates, лиценцирани од владата на Курасао, е онлајн казино маркетинг бизнис кој промовира група современи веб-страници на iGaming. Posh Friends се фокусира на HTML5 казино игри од Microgaming, Плејсон, и NetEnt. Ова се казино игри со интуитивен интерфејс и исклучителна 3D графика.

Партнерите на Posh Friends добиваат провизии за придвижување на сообраќајот до неговите брендови на казино. На филијалите им се гарантира доследна провизија преку помош на професионалниот тим за поддршка на Posh. Исто така, нема негативен пренос за неговите филијали. Придружната провизија на Posh започнува од 25% и се искачува до 45% удел во приходите. Оние во под-подружница ниво 1 добиваат 5% удел во приходот.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
За

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)