Најдобрите Play Million Partners Мобилно Казино s

Како работи
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Play Million Partners е партнерска програма во сопственост и управувана од Медониа Маркетинг, а со седиште во Тортола, Девствени Острови. Користи професионален тим кој може да им помогне на партнерите да го претворат својот сообраќај во профит. Play Million обезбедува детални извештаи користејќи ја својата флексибилна алатка за известување што помага да се добијат повеќе податоци од сообраќајот на партнерот.

Како работи

Лесно и бесплатно е да се придружите. Следно, започнете со промовирање на врвните онлајн казина на брендот. Едноставно испратете сообраќај до него казина и дозволете му на својот стручен тим да го направи останатото. Потоа, седнете, заработете и уживајте во високите провизии кои започнуваат од 25% до 40% на новите играчи кои депонираат упатени на мрежата.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)