Најдобрите Plain Partners Мобилно Казино s

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Маркетинг истакнати онлајн казина може да биде многу профитабилен за филијалите. Plain Partners е придружна програма која нуди извонредни онлајн казино игри. Доживеа огромен пораст во својата корисничка база поради тоа што има многу казина и неколку промотивни материјали. Исто така, овие казина се на мобилен телефон, со што ќе му олесни на брендот да напредува.

На Plain Affiliates им се гарантираат конкурентни провизии за секој упатување што го внесуваат. Секој партнер има право на 25% приход од упатување, што се зголемува до 50% како што се зголемуваат месечните приходи од неговите/нејзините препораки.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)