Најдобрите No Bonus Affiliates Мобилно Казино s

Најдобрите No Bonus Affiliates Мобилно Казино s
Како работи
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

No Bonus Affiliates е придружна програма на No Bonus Casino (NBC), која им нуди на своите партнери врвно ВИП искуство. Филијалата програма ги третира играчите и партнерите како ВИП. Играчите кои се регистрираат со програмата не добиваат бонус или бесплатни вртења. Сепак, тие се наградени со 10% поврат на готовина од вистински пари што може да се подигнат.

Како работи

Придружете се како партнер бесплатно и дистрибуирајте ја придружната врска низ повеќе мрежи. Партнерите добиваат конкурентни провизии врз основа на резултатите - колку е подобар резултатот, толку е подобра провизијата. Провизијата започнува од 25% и се зголемува до 40% за цел живот.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)