Најдобрите NetoPartners Мобилно Казино s

Како работи
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

NetoPartners е партнерска програма со директни понуди до колекција на премиум, извонредни слотови, гребење картички и онлајн казино брендови. На секој партнер му нуди уникатна придружна програма која не само што ќе ги плаќа сметките, туку и ќе биде доверлива. NetoPartners има посветен тим кој обезбедува инстантна поддршка и вистински алатки за да им помогне на филијалите да успеат.

Како работи

Откако ќе се придружите на NetoPartners, добијте ги алатките за кампањата, како што се текстуални врски, банери за чистење на страници, банери и билтени. Раширете го комплетот за кампања низ интернет за да го привлечете сообраќајот кон платформите на придружната програма. Потоа заработете над 40% удел во приходите на новите упатени играчи за депонирање.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)