Најдобрите Mr Affiliate Мобилно Казино s

Барате доверлива и истакната придружна програма iGaming која нуди можност да заработите вистински пари онлајн? Г-дин Огранок ги поздравува сите во своето семејство на најдобра програма за придружна комисија. Компанијата е со седиште во Слиема Малта и нуди врвни онлајн казина со конзистентни сообраќајни конверзии. Mr Affiliate има тим од истакнати професионалци кои им помагаат на новите филијали во патувањето.

Како работи
mk Country FlagCheckmark

Mr Green

mk Country FlagCheckmark
100 долари
Show less...Прикажи повеќе
Добијте го бонусот
  • Нежна тема
  • Наградувано казино
  • Ексклузивни слотови
Show less...
Прикажи повеќе
  • Нежна тема
  • Наградувано казино
  • Ексклузивни слотови

Казиното Мистер Грин е во сопственост на г. Грин и компанија АБ, која е шведска компанија. Сегашниот извршен директор е Џеспер Карбринк. Ова онлајн казино е наградувано казино кое нуди избор на слотови, блек џек, рулет и обложување.

Како работи

Како работи

Mr Affiliate нуди удел од 25% приход за пријавување и ова го зголемува уделот на приходите до 45% врз основа на бројот на нови играчи кои депонираат кај давателот на казино. Играчите се испраќаат до мрежата на партнери еднаш и упатувачот ужива доживотна провизија.

Како работи