Најдобрите Metal Casino Affiliates Мобилно Казино s

Како работи
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Метал Казино нуди Affiliate програма за аспиранти партнери кои можат да донесат сериозни играчи кои ги бараат огромни награди. Филијалата мрежа обезбедува провизија во три категории: 30%, 35% и 40% учество на приходите соодветно. Секој може да се пријави во придружната програма на Мета Казино за да генерира повторлив приход.

Како работи

По пополнувањето на апликацијата за партнерство, партнерите треба да ги промовираат врските за партнерство на нивната веб-страница (доколку ги има). Тие исто така можат да користат Фејсбук и Твитер за да ги промовираат врските. Кога некој играч се приклучува на Мета Казино преку врската, партнерот на пазарот почнува да добива провизија. Со зголемување на базата на клиенти на филијалниот менаџер, се зголемуваат и неговите приходи.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)