Најдобрите Intertops Affiliates Мобилно Казино s

Како работи
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Дали некој ја бара најбрзо платената придружна програма на Интернет? Intertops Affiliates се гордее со тоа, нудејќи врвни казина, Спортска книшка и соба за покер. Марката на казиното е основана во 1983 година, а во 1996 година доби онлајн видливост. Intertops ги поканува подружниците да се приклучат на нејзината мрежа и да ги промовираат своите понуди за играчите на глобално ниво.

Како работи

По приклучувањето на мрежата, филијалите добиваат 20%/удел на приход до 35% за над 40.000 долари приход. Исто така, уделот на приходите од 5% оди на под-придружната програма. Intertops е дарежлив во понудата на своите соработници сериозни пари сè додека тие го претвораат својот сообраќај во регистрација, депонирање и заработка со придружната програма.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)