Најдобрите iAffiliates Мобилно Казино s

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer

Подружниците на iGaming кои бараат марки на казино со врвна конверзија кај водечките провајдери во индустријата може да се обратат до iAffiliates. Тоа е казино бренд со стотици нови казино игри, привлечна графика и интуитивни кориснички интерфејси кои привлекуваат играчи ширум светот. Програмата користи рафиниран партнерски систем кој обезбедува довод на XML, детално известување во реално време и динамично следење.

iAffiliates исто така го презема водството кога станува збор за обезбедување напредни маркетинг алатки ориентирани кон паметни телефони. Претворањето на сообраќајот на филијалите во приходи е лесно со iAffiliates преку неговиот професионален посветен тим. Ова осигурува дека подружниците можат да се искачат по скалата на повисока провизија (до 70% удел во приходот) кога упатените играчи ќе ги зголемат своите нето приходи.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
За

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)