Најдобрите EGO Мобилно Казино s

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Affiliate програмата EGO е основана во 2007 година. Тоа е одличен начин за корисниците на веб-локациите да направат дополнителен прилив на приход од добро познато име со линкови до онлајн казина. Исто така, тие создадоа програма за партнерство преку промовирање на брендови и услуги на GamingOnline за одредена провизија.

Филијалите на EGO казиното можат да заработат до 40% од упатувања, обложени приходи и задачи за CPA. Постојат и хибридни планови за посветени филијали. Заинтересираните поединци или бизниси можат да изберат бренд на казино и да промовираат слотови или други платформи. Еве повеќе за оваа програма и различните начини да заработите повеќе приходи.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)