Најдобрите Deckmedia Affiliate Мобилно Казино s

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Deckmedia е придружна програма која нуди две популарни казина за своите партнери. Партнерите вклучуваат блогери, сопственици на бизниси, казино оператори, дури и коцкарите кои сакаат да ја зголемат својата заработка. Deckmedia е лојален на своите играчи нудејќи им одлично искуство со игри за преземање, инстант игра и мобилни возбудливи казино игри. Партнерите немаат што да изгубат бидејќи нема пренос на негативни салда.

Како функционира Регистрирајте се и влезете во контролната табла за вистинска забава за правење пари. Партнерите треба да изберат алатки за маркетинг врз основа на она што функционира за нивниот извор на сообраќај. Провизијата започнува од 30%, а партнерите исто така ќе добијат уште 5% провизија за поканување на други филијали да се приклучат на мрежата.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)