Најдобрите Dafabet Affiliates Мобилно Казино s

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Dafabet Affiliates е партнерска програма iGaming во Азија, која нуди можност за филијали да заработат приход на онлајн казина, спортско обложување и онлајн покер. Дафабет е лиценциран и регулиран и работи во и во Филипините. Ги цени своите партнери и играчи нудејќи го најдоброто искуство за играње. Партнерите добиваат почетен удел од 30% приход при пријавувањето во нивната придружна програма, а плаќањето може да се зголеми до 40% бидејќи тие упатуваат повеќе играчи кои депонираат.

Како функционира Партнерите треба да се регистрираат, а потоа да ги зграпчат алатките за маркетинг за да привлечат играчи на платформата за игри. Откако коцкарите ќе се пријават, професионалниот тим на Dafabet го презема, обезбедувајќи играчите да депонираат и редовно да се обложуваат.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)