Најдобрите ComeOn Connect Affiliates Мобилно Казино s

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

ComeOn Connect Affiliates е резултат на спојување на Cherry Affiliates и Earn Affiliates. Тие им нудат на играчите можност да заработат до 45% од уделот на приходите. Програмата има и одлична услуга за клиенти која е достапна во секое време. Понатаму, 20 брендови се исто така поврзани со ComeOn Affiliates во овој момент (од 2021 година).

Ова значи дека партнерите добиваат сериозни варијации кога ги промовираат брендовите ComeOn Connect на нивните страници. Исто така, има купишта маркетинг алатки и лесна статистика за прегледување. Конечно, можете да заработите и дополнителни 10% преку новата програма Super Affiliate и многу повеќе

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)