Најдобрите Casumo Affiliates Мобилно Казино s

Како работи
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Casumo Affiliates е придружна програма дизајнирана да го зголеми животниот век на секој играч на Casumo Casino. Кога партнерите избираат Casumo Affiliates, тие треба да очекуваат да ја добијат водечката конверзија на пазарот. Исто така, партнерите немаат причина да се грижат за плаќањата; тоа обично се случува во првата недела од месецот.

Како работи

За да се одлучат, подружниците мора да создадат сметка на веб-страницата на Casumo и да изберат банер или да создадат текстуална врска. Партнерите треба да ја додадат избраната алатка на нивните блогови, деловни веб-страници или платформи за социјални медиуми. Потоа, тие можат веднаш да почнат да заработуваат. Додека провизијата за пријавување е 25%, партнерите можат да се искачат до 45% кога редовно упатуваат депозит на играчите.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)