Најдобрите CasinoCasino Affiliates Мобилно Казино s

Како работи
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

CasinoCasino Affiliates е придружна програма лиценцирана од Шведската управа за игри на среќа, комисијата за коцкање на Малта и Комисијата за коцкање на ОК. CasinoCasino се гордее со тоа што обезбедува казино игри со класичен дизајн што го подобрува искуството на играчите. На луѓето кои сакаат да соработуваат со CasinoCasino им се гарантира доживотна провизија, брзи исплати, доверливо опкружување и без негативно пренесување.

Како работи

Регистрирајте се за да станете партнер на страницата. Одете до неговиот дел „Добриња“ и изберете алатки за маркетинг за да ги промовирате брендовите. Алатките вклучуваат банери, целни страници, текстуални врски, извештаи, пошта и динамични тракери. Од првичниот 25% удел на приходите од регистрацијата, партнерите можат да добијат до 40% удел во приходите кога играчите депонираат.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)