Најдобрите Bright Affiliates Мобилно Казино s

Како работи
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Bright Affiliates е придружна маркетинг програма која им овозможува на партнерите да заработат до 50% удел во приходите. Се гордее со посветените менаџери и користи детална статистика. Филијалата програма нуди 350+ игри од врвот лиценцирано играње брендови во ОК и ЕУ. Исто така, користи нарачани алатки за маркетинг и нема пренос на негативно салдо за неговите филијали.

Како работи

Регистрирајте се во програмата, одете до нејзините маркетинг алатки за да го изберете најпосакуваниот. Донесете нови играчи во мрежата преку маркетинг и дозволете му на тимот на Bright да помогне во реализацијата. Филијалите добиваат 50% удел во приходот истовремено за три месеци и заработуваат повеќе пари со депонирање на новите играчи.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)