Најдобрите Bob Casino Affiliates Мобилно Казино s

Како работи
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Bob Casino Affiliates е во сопственост и управувана од Direx NV, лиценцирана според законот на Курасао. Тој е домаќин на неколку натпревари од некои од најдобро казино даватели на игри, како што се NetEnt, Quickfire и 1x2gaming. Подружниците ширум светот добиваат плата на првиот ден од секој месец без пренос на негативно салдо.

Како работи

Придружете се на Bob Casino со креирање на партнерски профил, а потоа почекајте ја врската за упатување. Откако ќе го добиете, промовирајте го користејќи банери во HTML, слика или блиц. Почнувајќи од регистрацијата до упатувањето на играчите, филијалите добиваат 25% до 40% удел во приходите. Ова е доживотна провизија се додека наведените играчи продолжуваат да депонираат и победуваат.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)