Најдобрите Betchan Affiliates Мобилно Казино s

Како работи
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

BetChan Affiliates е партнерска програма за казино игри BetChan бара од партнерите да помогнат во промовирањето на неговите казина на нивните различни платформи. И како нејзина почетна линија, BetChan ветува неверојатни 30% доживотна провизија од профитот што го прават упатените играчи. Поканувањето на други филијали да се приклучат на оваа мрежа, исто така, привлекува провизија за упатувачот од добивката што ја остваруваат тие филијали.

Како работи

Секој што се приклучува на BetChan Affiliates има пристап до висококвалитетни промотивни материјали. Неговиот маркетинг тим знае како да ги натера играчите да се вратат. И ако партнерот има предизвици, тимот за поддршка на BetChan ќе може да понуди помош. Заработката на платформата е едноставна; донесете играчи и добијте доживотна провизија.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)