Најдобрите Aff Power Мобилно Казино s

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

AffPower е придружна програма која се фокусира на промовирање на одредени онлајн казина. Казината во оваа група нудат игри со дилери во живо, неколку слотови и многу повеќе од водечки провајдери. Марката на казиното, AffPower, е основана во 2011 година под јурисдикција на Малта. Повеќето филијали на AffPower се под моделот на споделување приходи со флексибилен начин на плаќање.

На филијалите им се исплаќаат доживотни провизии врз основа на нето приходот што играчите што ги упатуваат ги носат во казината. AffPower им нуди на своите филијали ексклузивен договор од 40% удел на приходите за првите три месеци од промовирањето на своите казина. Слично на тоа, подружниците на оваа програма за партнерство не мора да се грижат за негативните салда - нема негативно пренесување.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)