Најдобрите 22bet Partners Мобилно Казино s

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

„22bet Partners“ е придружна програма која стои зад промоцијата на 22bet Казиното и е регулирана со законите на Курасао. Достапно е и во мобилни казина. Играчите можат да уживаат во игри од провајдери како Play'n GO, NetEnt. и Microgaming. Подружниците кои сакаат да промовираат „22bet Partners“ се одговорни за ексклузивна провизија, процент од нето приходот генериран од играчите што ги упатуваат.

Колку повеќе нето приходи генерираат наведените играчи, толку повеќе профити остваруваат филијалите. Провизијата на секоја подружница започнува од 25% до огромен удел на приход од 50%. Планот за партнерство „22bet Partners“ е поволен за партнерите бидејќи нема пренос на негативно салдо.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)