Партнерска програма

Подружниците на iGaming кои бараат марки на казино со врвна конверзија кај водечките провајдери во индустријата може да се обратат до iAffiliates. Тоа е казино бренд со стотици нови казино игри, привлечна графика и интуитивни кориснички интерфејси кои привлекуваат играчи ширум светот. Програмата користи рафиниран партнерски систем кој обезбедува довод на XML, детално известување во реално време и динамично следење.

Прикажи повеќе

Секоја веб-локација што сака да заработи малку повеќе пари, а исто така има одреден интерес играње може да ги користи Vbet Affiliates за да заработи повеќе пари. Тие го олеснуваат процесот нудејќи многу маркетинг информации и статистика за постојано ажурирање.

Прикажи повеќе

Betsson Group Affiliates има над 40 години искуство во индустријата за игри. Оваа импресивна количина на искуство, исто така, тече низ нивната придружна програма. Тие имаат посветен персонал со долгогодишно искуство и знаење за да ги водат филијалите низ нивната придружна програма.

Прикажи повеќе

„22bet Partners“ е придружна програма која стои зад промоцијата на 22bet Казиното и е регулирана со законите на Курасао. Достапно е и во мобилни казина. Играчите можат да уживаат во игри од провајдери како Play'n GO, NetEnt. и Microgaming. Подружниците кои сакаат да промовираат „22bet Partners“ се одговорни за ексклузивна провизија, процент од нето приходот генериран од играчите што ги упатуваат.

Прикажи повеќе

AffPower е придружна програма која се фокусира на промовирање на одредени онлајн казина. Казината во оваа група нудат игри со дилери во живо, неколку слотови и многу повеќе од водечки провајдери. Марката на казиното, AffPower, е основана во 2011 година под јурисдикција на Малта. Повеќето филијали на AffPower се под моделот на споделување приходи со флексибилен начин на плаќање.

Прикажи повеќе

Маркетинг истакнати онлајн казина може да биде многу профитабилен за филијалите. Plain Partners е придружна програма која нуди извонредни онлајн казино игри. Доживеа огромен пораст во својата корисничка база поради тоа што има многу казина и неколку промотивни материјали. Исто така, овие казина се на мобилен телефон, со што ќе му олесни на брендот да напредува.

Прикажи повеќе

Casumo Affiliates е придружна програма дизајнирана да го зголеми животниот век на секој играч на Casumo Casino. Кога партнерите избираат Casumo Affiliates, тие треба да очекуваат да ја добијат водечката конверзија на пазарот. Исто така, партнерите немаат причина да се грижат за плаќањата; тоа обично се случува во првата недела од месецот.

Прикажи повеќе

Дали некој ја бара најбрзо платената придружна програма на Интернет? Intertops Affiliates се гордее со тоа, нудејќи врвни казина, Спортска книшка и соба за покер. Марката на казиното е основана во 1983 година, а во 1996 година доби онлајн видливост. Intertops ги поканува подружниците да се приклучат на нејзината мрежа и да ги промовираат своите понуди за играчите на глобално ниво.

Прикажи повеќе

1xBet