Play'n GO Roar во 2021 година со сосема нови наслови на слотови

Новости

2021-01-01

2020 година беше турбулентна година поради пандемијата COVID-19. Но за онлајн казино развивачите на игри, беше година со повеќе подеми отколку падови. Оваа година, Play'n GO има објавено тешко удари процеп титули. И како што завршува годината, компанијата веќе се позиционира со сосема нови видео слотови. Значи, ајде да погледнеме неколку одлични нови видео слотови Play'n GO што може да ги играте за време на оваа празнична сезона.

Play'n GO Roar во 2021 година со сосема нови наслови на слотови

Златен Озирис

Play'n GO Roar во 2021 година со сосема нови наслови на слотови

Објавен во декември 2017 година, Golden Osiris е најновото Play'n GO „бебе“ во градот. Златниот Озирис се одликува со каскаден формат на слот за мрежа со веројатно најомилената тема - древниот Египет. Играта е за древна египетска легенда која ги претвори златните зраци на сонцето во вистинско злато и ги сокри длабоко во гробницата. Значи, дали сте подготвени да го откриете богатството и да го чувате за себе?

Замрзнати скапоцени камења

Play'n GO Roar во 2021 година со сосема нови наслови на слотови

Frozen Gems е едно од последните изданија за Play'n GO во 2020 година. Во овој видео слот 5 x 3, ќе станете смел истражувач во мисија да откриете скриени скапоцени камења во леденото мочуриште. Играчите можат да отклучат повеќе 8.000 исплати со вртење на специјалната бонус ролна. Покрај тоа, има неограничен каскаден мултипликатор, што ви дава голем потенцијал да завршите на високо, што беше разочарувачка година за многумина.

Ледениот Џокер

Play'n GO Roar во 2021 година со сосема нови наслови на слотови

Ice Joker е уште еден одличен додаток во колекцијата на слот игри со 3 ролни на Play'n GO. Играта носи првокласна забава, благодарение на извонредната приказна со богати ликови и светови. Тоа го гледа воведувањето на новиот лик на џокер наречен Iceilia кој ги користи своите ледени способности за замрзнување на макари. Интересно е што ќе добиете полнење на термометар за малку да ги загреете работите. Друга работа, љубителите на freebie ќе добијат бесплатни вртења.

Новогодишно богатство

Play'n GO Roar во 2021 година со сосема нови наслови на слотови

Play'n GO веќе гледаше кон 2021 година уште во ноември, откако го објави New Year Riches. Со овој забавен видео слот со 5 ролни, Play'n GO го зацврсти своето место како еден од најпочитуваните развивачи на софтвер. Очекувано, темата на играта е за новогодишната прослава. Ќе телепортирате во некои од најпопуларните светски градови и ќе земете бесплатни вртења со x20 множител. Севкупно, оваа забавна слот игра може да се пофали со силна тема за совршено да ја започне 2021 година.

24K змеј

Play'n GO Roar во 2021 година со сосема нови наслови на слотови

Play'n GO не нуди редовни плати, но кога тоа го прават, тоа доаѓа во форма на големи наслови како 24K Dragon. Оваа игра се одликува со зголемени исплати до 8.192, со што се прошируваат ролните додека се зголемува факторот на возбуда. Освен што им нуди на играчите фантастичен формат за наплата, оваа игра обезбедува и неверојатно искуство за играње со 3D анимации. Подгответе се да се соочите со змејот и фатете ја ордата на змејот!

Празнични духови

Play'n GO Roar во 2021 година со сосема нови наслови на слотови

Барате нешто што ќе ве доведе до празнично расположение? Играјте Holiday Spirits! Темата на играта е за романот на Чарли Дикен - Божиќната песна, и ги забележува популарните ликови, како Џејкоб Марли, Ебенезер Скруџ и тројните духови на Божиќ. Како Скруџ во приказната, ќе патувате низ времето и ќе откриете скриени богатства.

Диско Дијаманти

Play'n GO Roar во 2021 година со сосема нови наслови на слотови

Ако сакате да уживате во забавните звуци на музика додека ги вртите ролните на вашиот мобилен или десктоп оваа празнична сезона, играјте Disco Diamonds. Овој слот игра со 5 ролни го враќа времето во „златната“ ера на диско 80-тите. Се одликува со светли и смели 3D дизајни со фанки саундтракови. И неговата едноставност е вистинска манифестација на сестраноста на Play'n GO.

Заклучок

Со овие забавни наслови на слотовите Play'n GO, сигурно ќе ја преминете 2021 година со максимална забава. И ако имате среќа, можете да освоите неколку монети овде и таму. Само погрижете се да играте на регулирано и доверливо мобилни казина. Забавувај се!

Најнови вести

Депозит по телефон наспроти казина со кредитни картички
2022-09-21

Депозит по телефон наспроти казина со кредитни картички

Новости