Што се супер-брзи исплати?

Новости

2020-11-20

Играчите на онлајн казино се префрлаат на мобилни во толпа. Тоа е затоа што мобилните апликации за коцкање нудат повеќе различни игри од порано, а шансите се исто така атрактивни. Но, ако има област каде што недостасуваа онлајн мобилните казина, тоа е делот за исплати. Во повеќето копнени казина, гејмерите прават инстант депозити и повлекувања на прозорецот на благајната.

Што се супер-брзи исплати?

Во меѓувреме, онлајн казината брзо го достигнуваат чекорот, благодарение на порастот на плаќањата со електронски паричник и криптовалути. Значи, ако сакате да направите брзи и безбедни трансакции, проверете ги овие мобилни казино апликации.

Најдобри апликации за казино за мобилни телефони со инстант исплати

Казино 22bet

Казино 22bet е релативно младо онлајн казино лансирано неодамна во 2018 година. Ова казино поседува лиценца од Комисијата за коцкање во Обединетото Кралство и уште една лиценца од е-игри на Курасао. Настрана, 22bet Casino може да се пофали со робусна библиотека со игри до која играчите можат да пристапат или на десктоп или на мобилни уреди.

Сепак, нивниот банкарски систем е тој што постигнува високи резултати. За почеток, поддржува неверојатни 150+ начини на плаќање. Гејмерите можат да банкротираат користејќи Visa, MasterCard, Skrill, EcoPayz, Neteller итн. Новите играчи исто така можат да подигнат средства во рок од 24 часа, а последователните повлекувања се одобрени во рок од еден час по потврдата за лична карта.

1xBet

Лансиран во 2011 година, 1xBet е едно од најбрзо растечките мобилни казина. Има лиценца за е-игри на Курасао, што го прави безбедна мобилна платформа за игри. Ова казино е познато по својот обемен каталог на игри, вклучувајќи видео покер, слотови, игри на маса, џекпот и игри со дилери во живо. Покрај казиното, нуди и одлична спортска книшка со неверојатни шанси.

Што се однесува до банкарските опции, 1xBet обезбедува повеќе безбедни методи со инстант депозити и повлекувања. Платформата поддржува Visa, MasterCard, банкарски трансфер, Payeer, EcoPayz, Sofort и многу повеќе. Играчите исто така можат да пристапат до опциите за криптовалути како Litecoin, Bitcoin и Dogecoin. И да, сите повлекувања се обработуваат во рок од 24 часа (обично 15 минути).

Кралска панда

Без разлика дали сакате да играте игри со дилер во живо, слотови, видео покер, бинго, рулет или бакара, Кралска панда е местото каде што треба да се биде. Казиното за прв пат започна во живо во 2014 година, откако доби зелено светло од Органот за игри на среќа на Малта во 2013 година. И покрај неговиот нов раст, казиното ги осветли десктоп и мобилните екрани со својата одлична графика и правичност на платформата. Ќе играте над 300 слотови обезбедени од NextGen, Microgaming, NetEnt и повеќе.

Брзо се движи напред кон банкарската разновидност, Казиното Ројал Панда нема ништо. Коцкарите можат да пристапат до Visa, MasterCard, Paysafecard, Fast Bank Transfer, Neteller и Skrill. Додека депозитите се инстант во сите опции, играчите можат да направат инстант повлекувања само преку Paysafecard, Neteller и Skrill. Имајте предвид дека минималниот депозит и повлекување е 10 долари.

Врвни начини на плаќање со најбрзите наплати

Вообичаено, сите коцкари сакаат нивните добивки брзо да излезат. Иако веќе разговаравме за некои брзи мобилни казина за наплата, најдобро ќе биде ако можете сами да ископате некои дополнителни опции. За среќа, треба само да барате некои брзи опции за плаќање за да знаете дали мобилното казино нуди брзи повлекувања или не. Тие вклучуваат:

  • PayPal – Иако оваа опција е достапна во ограничени онлајн казина, оние што ја имаат обработуваат инстант плаќања. Исто така, познато е дека PayPal е партнер само со доверливи и регулирани казина. Значи, тука е двојна придобивка.

  • Скрил – Skrill е уште еден онлајн паричник кој е прилично сличен на PayPal. Откако ќе направите барање за повлекување преку Skrill, тоа ќе се појави веднаш. За среќа, повеќето онлајн и мобилни апликации за казино го прифаќаат Skrill.

  • Нетлер - Како и Skrill, Neteller е достапен во повеќето онлајн казина. Оваа опција за е-паричник има репутација меѓу играчите на казино поради тоа што нуди брзи повлекувања по ниски стапки.

  • Paysafecard – Овој метод ви овозможува флексибилност за плаќање да плаќате и подигате готовина користејќи 16-цифрен ПИН. Обложувачите исто така можат да ги поврзат своите банкарски сметки и да префрлаат пари брзо и лесно.

    Во крајна линија

    Ова се најдобрите брзо платени мобилни апликации за коцкање на кои може да се регистрирате во 2020 година. Како што се очекуваше, овие апликации се и најдобри во понудата на квалитетна услуга за клиенти, разновидност на игри, високи процентуални шанси, атрактивни бонуси и многу повеќе. И, се разбира, има многу други апликации со инстант плаќања. Само проверете дали казиното е регулирано за да избегнете губење на тешко заработените пари на долг рок.

Најнови вести

Депозит по телефон наспроти казина со кредитни картички
2022-09-21

Депозит по телефон наспроти казина со кредитни картички

Новости