Топ 5 бонуси во Касу: Преглед

Новости

2021-10-02

Katrin Becker

Еден од најдобрите начини да ги возбудите луѓето за вашиот бизнис е да понудите награда.

Топ 5 бонуси во Касу: Преглед

Касу нуди многу бонуси и стимулации за клиентите кои се регистрираат кај нив, како што е инстант бонус од 10 долари за пријавување! Не е тајна дека Касу е еден од најдобрите онлајн казина, и тоа е избрано за „најдобро казино“ од многу експерти од индустријата.

Топ 5 бонуси во Kassu е список на нивните најдобри награди што можете да ги користите за да ги зголемите вашите стапки на конверзија и да донесете приход.

До 1500 € + 300 бесплатни вртења

Кога ќе се регистрирате во казиното Касу, депонирајте минимум 10 евра и добијте го вашиот бонус! Ќе бидете среќни да знаете дека ако се чувствувате среќни бесплатни вртења исто така ќе дојде заедно со него.

Ова е одлична шанса да добиете неколку бесплатни вртења и да освоите големи до 250 долари во бонуси. Ќе имате 30 ѕвезди секој ден 10 дена откако ќе го направите вашиот квалификуван депозит, од кој можете да заработите до 60 бонус кругови на забава! Условот за обложување започнува од 40 пати поголема од вкупната вредност на секое вртење, додека временската рамка трае 14 дена пред да се направат повлекувања.

100% бонус до 300 €

Касу нуди неколку неверојатни бонуси и промоции. Бонусот за прв депозит е веројатно најдобриот бонус Kassu што можете да го најдете на интернет, но има и многу други одлични зделки достапни!

Првото нешто што се издвојува за страницата за промоција на Kasssu е нивната понуда од 300 бесплатни вртења за сите посетители - без никакви конци кога станува збор за барања за обложување или нешто слично; само чиста награда за слетување на оваа веб-локација.

Но, што ако среќата не ви се насмее? Тоа не е проблем со такви одлични специјални понуди како 100% бонус до 300 евра, затоа не грижете се, бидејќи иако може да останат без пари еден ден (иако многу се сомневаме дека) секој посетител ќе добие.

Втор бонус за депозит – 50% бонус до 400 евра

Новите играчи во Касу не само што добиваат бонус на врвот на нивниот прв депозит. Казиното ќе ви даде и дополнителна парична награда за вториот, третиот и четвртиот депозит! Кога повторно ќе го вчитате салдото на вашето казино со вториот бонус за депозит, почетниците ќе бидат среќни да знаат дека добиваат дополнителен натпревар од 50% до 400 евра секој ден од понеделник до петок и 100% недела!

Новите играчи во казиното Касу сега можат да уживаат во готовина за време на играта и по депонирањето. Новите пристигнувања се наградуваат со Cash Back награди кога ќе направат каква било трансакција во онлајн игри со вистински пари (не вклучувајќи ги слотови за џекпот).

Трет бонус за депозит – 25% бонус до 400 евра

Касу нуди бонуси за луѓе кои прават трет депозит во казиното. Може да добиете 25% дополнителни пари за играње кога ќе направите трет депозит и до 400 евра во бонус готовина. Колку повеќе трошите на вашите први две депозити, толку повеќе награди ќе ви врати Касу со својата програма за награди! Кога го правите вториот депозит од 10 до 1200 евра, можно е да соберете дополнителни 50%. И повторно, нема ограничување за тоа колку бонус ќе издвојат ако одлучите да оставите сериозно тесто на сметката број еден или два.

4-ти бонус за депозит – 25% бонус до 400 евра

Касу има многу бонуси да понуди, но бонус за 4-ти депозит може да биде еден од нивните најдобри. Сите нови играчи добиваат 25% дополнителни пари за играње кога ќе одлучат да направат четврти депозит со вистински пари во Kassu и за овој бонус може да побарате до 400 евра бесплатна игра! За да го добиете, сè што ви треба е да го користите кодот KASSU4 за да ја соберете оваа дарежлива награда што ве чека само вас.

Завиткување

Се надеваме дека уживавте во нашите топ 5 бонуси во Касу. Ако сте подготвени да започнете со сопствена веб-локација денес, ве покануваме да ги искористите овие прекрасни понуди со кликнување на копчето подолу! Ако сакате да знаете кои се тие, кликнете на и погледнете ја нашата листа! Нема да зажалите.

Најнови вести

Слот машини наспроти видео слотови, како функционираат и кои се разликите
2023-03-21

Слот машини наспроти видео слотови, како функционираат и кои се разликите

Новости