Најновите апликации за вистински пари 2020 година

Новости

2020-12-02

Иако 2020 година имаше голем дел од предизвици, на мобилни казино светот доживеа огромни надградби. Во текот на годината, видовме поширока покриеност со 5G, воведување подобри чипови за паметни телефони и, се разбира, повеќе мобилни апликации за коцкање. Но, дали знаете зошто треба да ги ослободите ветераните во светот на мобилниот казино во корист на сосема нови апликации? Па, оваа статија има неколку цврсти причини плус неколку одлични предлози.

Најновите апликации за вистински пари 2020 година

Најновите апликации за казино за мобилни телефони за 2020 година

Казино Его

Сопственост и управуван од JocSolutions Limited, Казино Его веќе им дава непроспиени ноќи на „големите момчиња“. Казиното беше лансирано на почетокот на годината и може да се пофали со библиотека со игри од 2000+. Игрите се од сигурни програмери како Microgaming, Прагматична игра, Тандеркик, Молња кутија, меѓу другите с. За да уживате во вистинските емоции, ова мобилно казино нуди дел за дилери во живо што се емитува од нивните европски и азиски студија во реално време. И најдобро од сè, тие нудат грижа за клиентите 24/7.

Луда лисица

Луда лисица е уште едно одлично казино за 2020 година кое обезбедува модерни решенија за современите потреби за коцкање. Прво, на живиот и шарен интерфејс, ќе играте над 100 казино игри обезбедени од квалитетни развивачи на софтвер. Ќе бидете импресионирани од сеопфатните бонуси и промоции на казиното. На пример, играчите добиваат до 20% поврат на готовина на сите изгубени депозити. Не само тоа, туку гејмерите уживаат и во инстант повлекувања преку Trustly, Skrill, Neteller, ecoPayz и многу повеќе.

JVSpin

Можете ли да замислите да се регистрирате на казино за мобилни телефони што нуди над 6000 игри? Тоа е токму она што ќе го добиете JVSpin казино. Новите играчи на JVSpin ќе земат бонус за добредојде од 150 бесплатни вртења и до 1.500 евра бонус пари. Што се однесува до игрите, можете да играте блек џек, рулет, покер, слотови, џекпот и игри на маса со дилер во живо. Покрај тоа, казиното има многу банкарски методи, со опции за е-паричник кои поддржуваат инстант повлекувања.

Зошто треба да играте во најновите мобилни казино апликации

Иновативни карактеристики и интерфејс

Повеќето постари мобилни казино апликации се чувствуваат добро со нивниот застарен интерфејс бидејќи не сакаат да ризикуваат нешто што веќе функционира. Поновите казина, од друга страна, секогаш се подготвени да пробаат нешто уникатно. Иако ова е вообичаена логика, честите играчи на постарите онлајн казина може да ја сметаат платформата досадна и да бараат друг предизвик. Тоа е местото каде што новите мобилни казина добиваат големи победи!

Сосема нови игри

Најдобрите мобилни апликации за коцкање се несомнено најстарите во играта. Иако колекцијата на игри е обемна во овие казина, поновите брендови лесно ја преминуваат границата од 1000. Како што можете да видите погоре, казиното JVSpin нуди огромни 6000+ игри, при што библиотеката добива чести ажурирања. Сега тоа е нешто што не можете да го најдете на најискусните казина. Некои нови казина нудат дури и ексклузиви до кои можете да пристапите само преку нивните апликации или веб-локации.

Одлична поддршка на клиентите

Одделот за поддршка на корисници е една област каде што напредуваат најновите мобилни казина. Бидејќи казиното ќе бара да привлече играчи, повеќето имаат 24/7 поддршка за корисници. Тоа е затоа што не сакаат да ги остават своите нови играчи фрустрирани и разочарани. Може да дојдете до тимот за поддршка преку телефон, е-пошта или разговор во живо. Некои имаат поддршка за социјалните медиуми на платформи како Twitter, Facebook, WhatsApp и многу повеќе.

Во крајна линија

Иако е поудобно и поудобно да се остане во едно мобилно казино, пробувањето нешто ново е дел од играта. Не само што ќе уживате во сосема ново искуство со игри, туку ќе добиете и неколку бонуси, наслови на игри и банкарски опции прилагодени за современите играчи. Но, како и обично, направете пребарување во позадина на казиното пред да се регистрирате. Погрижете се да има лиценца од познато тело и да ги помине сите тестови за правичност на игри.

Најнови вести

Депозит по телефон наспроти казина со кредитни картички
2022-09-21

Депозит по телефон наспроти казина со кредитни картички

Новости