Казино Его - Суперѕвезда што доаѓа

Новости

2021-08-27

Katrin Becker

Его казиното е сосема ново онлајн казино кои беа лансирани во 2020 година. Тие се карактеризираат со различни одлични опции за игри, како што се онлајн бинго, казино во живо и игри со гребење карти за да се обезбеди најдоброто искуство за играње за коцкарите. Вљубениците во казиното можат да се релаксираат и да уживаат во најдоброто можно играчко искуство, комплетно со целосното уживање и забава што Его Казино ги воведе на пазарот за коцкање. Тие се обидоа да допрат до голема мрежа на фанови на казино ширум светот за да докажат дека се во сериозна работа и дека се легитимен оператор на онлајн казино.

Казино Его - Суперѕвезда што доаѓа

Нашиот преглед на казиното открива дека главните предности се разновидноста на повеќе опции за игри и филтерот за игри по тема. Единствениот недостаток на казиното е недостатокот на информации за ограничувањата за плаќање и фактот дека бонусите мора да се активираат во разговорот во живо.

Сепак, се чини дека ова не предизвикува голема загриженост бидејќи казиното има широк спектар на придобивки што го прават возбудлив, вклучувајќи ги бонусите, системот за поддршка и разновидните игри, меѓу другите придобивки наведени подолу:

  • Повлекувањата се достапни 24 часа на ден
  • Достапен е облог на Телеграма.
  • Дом на некои од најпознатите софтверски компании во светот
  • Повеќејазичен разговор во живо е достапен 24/7.
  • Дизајн кој е погоден за мобилни телефони

Бонусите

Казино Его нуди пет различни бонуси за казино кои траат од понеделник до недела, дури и на полноќ, овозможувајќи ви да ја наполните вашата сметка кога и да одберете! Казиното Его нуди бонуси за прв пат депозит, повторно вчитување и враќање на готовина. Започнете со понудата без депозит од 20 бесплатни вртења со услов за обложување 40x.

Потоа, има 100 отсто бонус за прв депозит кој е бесконечен. На бесконечниот бонус му треба минимален депозит од 50 mBTC. Сепак, може да добиете бонус до 50 mBTC со депонирање најмалку 4 mBTC. Тие исто така ќе фрлат 20-50 бесплатни вртења, во зависност од тоа колку ќе депонирате. Ако бонусот е неограничен, условот за обложување е 30x; инаку, тоа е 40x. Бонусот е достапен само 14 дена.

Его казиното нуди 50 отсто неделен ВИП бонус за повторно вчитување до 700 € со услов за обложување 30 пати, како и три други бонуси за повторно вчитување: бонус за повторно вчитување на самрак од 20% до 1000 € (или 50% ако се користи двапати!) Повторно вчитајте бонус од 20% до 1000 € + 20 бесплатни вртења наутро (или 50% ако го користите двапати!) Вчитај бонус од 20% до 500 € за време на викендот (или 40% ако го искористиш двапати!)

Како што можете да видите, казиното Его нуди бонуси речиси секој ден во неделата. Посетете го CasinoRank за да пристапите до казиното Его и да уживате во овие бонуси.

Преглед на доверливост и правичност

Владата на Курасао го лиценцира и регулира его казиното. Како ново онлајн казино, не е изненадувачки што користи најсовремени безбедносни процедури. Можете да бидете сигурни дека вашите податоци се во сигурни раце бидејќи сите детали од вашата трансакција се шифрирани и на тој начин заштитени од кражба, благодарение на употребата на најсовремената SSL технологија за шифрирање (Verisign SSL).

Его Казино користи генератор на случаен број за да се осигура дека игрите се фер (RNG). Две почитувани агенции за тестирање, Технички системи за тестирање во Канада и Националната лабораторија за судска наука во Шведска, независно го испитуваа RNG.

Конечна мисла

Казиното Его им нуди на новите играчи 100% натпревар бонус за депозит до 100 фунти, како и неколку бесплатни вртења. Овој бонус за добредојде ќе ви помогне да ја зголемите вашата готовина. Сепак, имајте на ум дека барањата за обложување се 40 пати повеќе од износот на бонусот. Понатаму, овој бонус може да го потрошите само на игри во категориите Игри, Скреч и Казино. Слот машините, картичките за гребење и лотариите придонесуваат 100% во барањата за обложување. Слот машините, картичките за гребење и лотариите придонесуваат 100% во условот за обложување.

Најнови вести

Иднината на мобилните казино
2022-12-06

Иднината на мобилните казино

Новости